Çok ucuz fiyatlarla sunucu, website veya domain satin alma...

BlackGuardian

Katılımcı Üye
10 Haz 2016
861
1
Merhaba Arkadaslar kisa bir sure once youtube da gordugum bi videoda bir arkadasimiz email adresi sifresi ile birlikte nitrado firmasinda hesap sattigini belirtmis ilgimi cekti arkadasimiz ile gorusup bir hesap satin aldim ve sagolsun sorunsuz bi sekilde bana hesabi ulastirdi sizlerede bundan bahsetmek istedim

Amacim reklam yapmak degil sizlere katkida bulunmak forum kurallarina aykiri ise konunun silinmesinde sakinca yoktur

Arkadasimizin sitesini ve videosunu paylasmak istiyorum zaten kendisi anlasilabilir bir sekilde anlatmis

Site Adresi : Sari Sunucu

Video Linki : https://youtu.be/JqQOZM0tlLo

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.