Cold-Shadow ile Röportaj

-Akıncı-

Uzman üye
13 Nis 2013
1,847
12
Antalya
Cold undergrounda girdiği zaman beraber girmiştik o istifa ettikten sonra bende okul yüzünden istifa etmiştim sonra döndü cidden emek vererek buraya kadar geldi Allah yolunu açık etsin.

'Süvari

Kıdemli Üye
4 Haz 2015
2,180
0
-
Vay bee eskiden Nfk anadoluya giderken caydacira ya da bahcelievlere binerdim her gun adliyenin önünden gecerdim. 2 sene önce adliyenin önünde cinayet bile olmuştu :) :(

qRunt2

Uzman üye
15 Tem 2015
1,699
1
1 derslik ders görsemde az çok tanıdım :) iyi röportaj olmuş (fazla özele girme :D) :)

MehmetBey23

Katılımcı Üye
7 Ağu 2015
371
0
Nereye
Vay bee eskiden Nfk anadoluya giderken caydacira ya da bahcelievlere binerdim her gun adliyenin önünden gecerdim. 2 sene önce adliyenin önünde cinayet bile olmuştu :) :(
Ben Daima Orda Dolanıyordum Akgün De Akrabam Çalışıyodu Bende Gidiyodum :D Bende Hiç Fark Etmedim Şimdi Görsem Tanırım :D Köşeye Çeker Azcık Bilgi Alırım :D

Cold-Shadow

Kıdemli Üye
8 Şub 2015
3,423
1
26
Cold undergrounda girdiği zaman beraber girmiştik o istifa ettikten sonra bende okul yüzünden istifa etmiştim sonra döndü cidden emek vererek buraya kadar geldi Allah yolunu açık etsin.
Allah razı olsun hepimizin İnşAllah :)
Olurda gelirsen Elazığ'a görüşmezsek darılırım :)
1 derslik ders görsemde az çok tanıdım :) iyi röportaj olmuş (fazla özele girme :D) :)

3 Hafta sürmüştü dersler :)

NEW STYLE

Kıdemli Üye
20 Nis 2014
2,394
3
nereye

tmp9dEplN

Katılımcı Üye
29 Ağu 2015
705
1
Charming
Ya zaten bu adam biriyle konuştuğu zaman karakterini belli ediyor ben buyum diyor roportaj adamı kalame dökmüş oldu ellerine sağlık bu koca adamı seviyorum :D

LosT

Yaşayan Forum Efsanesi
5 Şub 2015
8,116
31
-
Kendisi UG' de iken çok az zaman ayırabiliyordu. Şimdi bile öyledir. Ama o kadar kısa zaman ayırıyordu yine başarıyordu :D
(Az kıskanmamıştım üniden başlayıp devlete gitmişti :trl
Şaka şaka. Neden bilmiyorum ben seviniyordum :D

Cold-Shadow

Kıdemli Üye
8 Şub 2015
3,423
1
26

'Süvari

Kıdemli Üye
4 Haz 2015
2,180
0
-
Kendisi UG' de iken çok az zaman ayırabiliyordu. Şimdi bile öyledir. Ama o kadar kısa zaman ayırıyordu yine başarıyordu :D
(Az kıskanmamıştım üniden başlayıp devlete gitmişti :trl
Şaka şaka. Neden bilmiyorum ben seviniyordum :D

Yok bunun asil çıkışı time bruteci dediler bu da hırs yapti 4-5 tane pagerank değeri yüksek site hackledi :D

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.