Com.lu site açma

DejawuTR

Yeni üye
21 Ağu 2016
31
0
MERHABA ARKADAŞLAR BEN COM SİTESİ AÇMAK İSTİYORUM AMA BÖYLE BEDAVADAN OLUCAK :RpS_biggrin: VARSA BİR SİTE ÖNERİRSENİZ SEVİNİRİM

SuLeYmAnY

Katılımcı Üye
14 Tem 2015
662
0
NeReYe...

sezgin1444

Kıdemli Üye
3 Şub 2012
3,061
4
f3nr1r@R00T
https://www.easyname.web.tr/tr/cekme/verification

Bedava dağıtıyor ama zaman aralığını bulmak lazım

bedava veriyor vermesine de ne kadar bedava veriyor.

godaddy'de ilk yıl 2,20'ye veriyor diğer yıl 40 TL istiyor bu sitede ilk yıl bedava veriyor ikinci yıl iki yılın parasını alıyor ++ transfer ücretide zaten domain parasından daha yüksek ilk yıl bedava alayım sonra ucuza transfer ederim gibi bir düşüncede olmasın yani.

günde 2 TL ayırsanız 1 ayda domain+host paranız çıkar hadi olmadı ücretsiz domain+host kullanın gidip site açıcam bedava .com alayım demek yerine dediğimi yapın sonra alıyorlar işe yarayabilecek domainleri siteyide ya yapamıyorlar yada uğraşmıyor bırakıyorlar hem domain boşa gidiyor hemde gerçekten değerlendirecek kişiler alamıyor.

srknsay33

Katılımcı Üye
24 Haz 2015
620
0
Nereye...
Kardeşim, alınma gücenme ama alamazsın domain falan, bir kere site kuracak bir insan gelipde ulan bunu bedavaya nasıl getiririm değil neler yapabilirim der. git kendini free domainlerde geliştir. ha ben yapmak istiorum diyorsan. git godaddy den 2.20 tl ye alan adını al sonra Kendi Tavsiye ettiğim hosting şirketi www.hosting.com.tr den mini linux hosting al. ne yapıyorsan yap. bedava armut piş ağzıma düş olayı bitti yani. bedava veren bile bi yerde çıkarıyor.

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.