.Com uzantılı siteleri hackleme

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

ElJesT

Üye
20 Ağu 2011
57
0
arkadaşlar havij ile sitelerin panellerine giriyorum ama admin şifre ve ıd kabul etmıyor sıkıldım artık havijden. .com uzantılı siteleri nasıl hackleyebilirim. yolları nelerdir?

ElJesT

Üye
20 Ağu 2011
57
0
ya anlatmak istediğim normal atıyorum asdf gibi bi siteyi nasıl hackleyebilirim panele girip nası ıd pass bulurum onu soruyorum.indexim hazır saten :D

Aftemelouchos

Kıdemli Üye
27 Haz 2012
2,695
2
Balıkesir -- Erdek
O sitede açık arayacaksın.
Bunun için açık tarayıcı programlar var Acunetix gibi.
O acunetix sana sitede hangi açığın olduğunu söyleyecek sende o açığa göre hareket edip admin bilgilerini çekeceksin.
Ardından admin bilgilerini kullanarak admin paneline giriş yapıp indexi koyacaksın siteye :)

ElJesT

Üye
20 Ağu 2011
57
0
acunetixi şimdi indirdim yarın bakarım nasıl bişey olduguna . yarına kadar yeni cevaplarınızı bekliyorum

yaso3597

Uzman üye
31 Eki 2011
1,666
0
sana açık olan bölümü verir zaten mesela şöle sql açığı varsa

www.xxxx.com/xxxi=id:52 bunun gibi kodu verir bunuda havij'de tarat ama illa havij ile index basmal zorunşu değil xss var joomla var .

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.