Combat Arms Eu Şifre Bilgileri Bulma

GM HaCKeD

Uzman üye
22 Nis 2013
1,579
1
Microsoft
Combat Arms Eu Şifre Değiştirme Bilgileri Bulma %100 Çözüm Tek Yer

COMBAT ARMS EU HESAP BİLGİLERİ
Combat arms oynayan arkadaşlar şifre değiştirmek için bilgiler gerekiyor ve siz unuttuysanız izleyin

NEXON a giriş yapınız

Şifre Değiştirme Sitesi TR

GEREKEN BİLGİLERİ EKSİKSİZ DOLDURUN (maile adresi bilmeyenler orda direk yazıyor , doğum tarihini sallayabilirsiniz o önemli değil )
DİL KISMINI İNGİLİZCE YAPIN VE İNGİLİZCE OLARAK TAM SORUNUZU YAZIN FAZLA UZATMADAN (Are you the account information will not remember the account information ... ) DİYE İNGİLİZCE OLARAK ATIN

Dikkat 1.yerdeki (e maile) sizinle iletişim kurulacak e maile olmalıdır 4. de yazan "hesap email siteye girdiğinizde 1.yerde gözüken e mail yazılmalı(yani kayıtlı hesap)

İNGİLİZCE SİTESİ (Görsel)
1.GİRİŞ
2.DESTEK
3.TİCKET
4.SON

2-3 gün sonra (genelde 2 gün saat 15:00-16:00 arası gelir.) Bu süre bazen çalışmalar veya başka nedenler nedeniyle daha uzun olabilir sabırlı olmalısınız.Aynı mesajı tekrar tekrar göndermeyiniz...

İŞLEMLERİ YAPIN KESİN OLARAK GELMEKTEDİRNexon'a yada oyuna giriş yapabiliyorsan çözümü %100 var ama nexon'a giriş yapamıyorsan iş daha zor ve çözülme ihtimali az.

Önemli Uyarı : İnternette şifre değiştirme siteleri,programları,facebook ve tweeter sayfaları bulunmaktadır Kesinlikle doğru değildir. Amaçları sizin id ve pass çalmaktır.Lütfen o kişilerle irtibata girmeyiniz.

Son düzenleme:

GM HaCKeD

Uzman üye
22 Nis 2013
1,579
1
Microsoft
Ticket gönderirken zorunlu olarak doldurulması gereken yeri yanlış doldurmussundur çünkü en geç 3 gün içinde mail adresine gelmekte aynı zamanda ticketlerin olduğu yerde de cevabı gözükmektedir.

Yaptığın işlemleri resimli olarak özelden atarsan (şifre değiştirme bilgilerini siyaha boyaya bilirsin) nerede hata yaptığını söyleyebilirim.

tamer852

Yeni üye
5 Ocak 2011
2
0
Dostum Çok Saol Ne Zaman Dır Bende E Mailimi Arıyordum Bilmiyor Dum Senin Sayende Öğrendim Çok Saol

GM HaCKeD

Uzman üye
22 Nis 2013
1,579
1
Microsoft
Rica ederim Bende çok uzun zaman araştırdım.En sonunda oyun içerisinde bir almandan öğrendim sonra hem nexonda hemde burda paylaştım.

Yardımcı olduysam sevindim.
Başka sorunlarınız için beklerim...

gameover00

Yeni üye
23 Eyl 2013
4
0
Arkadaşlar bende şifremi unuttum fakat doğum tarihini bilmediğim için şifremi sıfırlayamıyorum..yardımcı olun lütfen...

gameover00

Yeni üye
23 Eyl 2013
4
0
çar çalınmış başkası giriyo..ama bilgilerin hepsini değiştirip değiştirmedini bilmiyom

orhan0075

Yeni üye
29 Eyl 2013
1
0
Kardeş ben dediklerinin hepsini yaptım e postaya bi mesaj geldi işte bilgileriniz alındı size yakın zamanda bildireceğiz diye hala bekliyorum

gameover00

Yeni üye
23 Eyl 2013
4
0
yaa ben yapamadım arkadaşlar biri el atıversin lütfen emek emek oynadım..hepsi boşa gitcek lütfen..

mr123t

Yeni üye
30 Haz 2014
1
0
Ya arkadaslar nexona giris dyiorm hesap dogrulama istior ancak bilgilerim eksik oldugu için dogrulayamıyorum lütfennn yardm edin

Nexona giriş ypamıyrm hesap dogrula diyor ancak ben bilgilerim bilmiyrmmmm yardm et lütfen msn de bilmiyrm ticcetde atamıyrom yardm et

Nexona giriş ypamıyrm dogrulama istior ancak bilgilerim bilmedgim icin dogrulayamyrm ticcet atamıyrm cünkü msnmı bilmiyrm lütfenn yardım et banada

Moderatör tarafında düzenlendi:

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.