combofix yuklerken aldıgım hata

jeppeos

Yeni üye
29 Tem 2013
41
0
15 dakıkadır beklıyorum hep bole duruyom kardesım sey dedıler o yuklernıken hıc bıse acık olmıcak olemı acaba bıde kapatıp bıdamı yuklıyım lutfen yardım et keylog var bılgısayarımda

ilkkan03

Katılımcı Üye
20 Nis 2012
492
0
15 dakıkadır beklıyorum hep bole duruyom kardesım sey dedıler o yuklernıken hıc bıse acık olmıcak olemı acaba bıde kapatıp bıdamı yuklıyım lutfen yardım et keylog var bılgısayarımda

Sen şimdi gezginlerden combofixin en güncel sürümünü indir. Daha sonra bilgisayarı güvenli modda aç öyle dene...Normal modda taratma yani...Sadece programı açacaksın daha sonra hiçbir şey yapmıyacaksın. 10-15 dakikada tarar. Ve en son sana not defterinde LOG verir. O geldiğinde tarama bitmiştir.

jeppeos

Yeni üye
29 Tem 2013
41
0
kardesım yemın edıyorum bu ramazan ayında cok ılgılendın cok sagolasın bıse rıca edıcem bıde combofıxın en guncel sıtesını atarmısın ındırıyım bıde bılgısayarı guvenlı modda nasıl acıcam allah senden razı olsun ve senın gıbılerden.

ilkkan03

Katılımcı Üye
20 Nis 2012
492
0
Buyur burdan indir ; ComboFix ndir - Gezginler
Bilgisayarı yeniden başlat diyeceksin... Ardından bilgisayar açılırken 1-2 saniye arayla F8 F8 basacaksın. Daha sonra windowsu normal olarak başlat veya Güvenli modda başlat diye bi pencere gelir. Güvenli modu seçeceksin bu kadar. Sonra çalıştır combofix i taratsın.

Önce normal moddayken attığım linkten combofix i indir. Daha sonra güvenli modda çalıştır bilgisayarı ve aç programı...

jeppeos

Yeni üye
29 Tem 2013
41
0
Buyur burdan indir ; ComboFix ndir - Gezginler
Bilgisayarı yeniden başlat diyeceksin... Ardından bilgisayar açılırken 1-2 saniye arayla F8 F8 basacaksın. Daha sonra windowsu normal olarak başlat veya Güvenli modda başlat diye bi pencere gelir. Güvenli modu seçeceksin bu kadar. Sonra çalıştır combofix i taratsın.

Önce normal moddayken attığım linkten combofix i indir. Daha sonra güvenli modda çalıştır bilgisayarı ve aç programı...

yemın edıyorum sen adamsın ya cok tesekkur ederım hemen ındırıcem allah ne muradın varsa versın keylog danda kurtulurum dımı

ilkkan03

Katılımcı Üye
20 Nis 2012
492
0

jeppeos

Yeni üye
29 Tem 2013
41
0
Rica ederim kardeşim. Evet combofix halleder :) Virüs programın yoksada bunu deniyebilirsin. http://www.turkhackteam.net/serial-ve-crack/867084-avira-internet-security-2013-15-09-2015-key.html
Veya forumdan başka bir virüs programı bul. Bida yeme keylogger :)
cok saol kardesım allah ne ıstersen verır ınsallah bende antıvurus olarak eset nod32 antivirüs var kardesım bu dedıgın vırus programınıda ındrıyımmı 2 tane olsun :) ben sızın kadar bılgısayardan anlamıyorum ıyıkı sız varsınız yoksa pc ım olcektı

ilkkan03

Katılımcı Üye
20 Nis 2012
492
0
cok saol kardesım allah ne ıstersen verır ınsallah bende antıvurus olarak eset nod32 antivirüs var kardesım bu dedıgın vırus programınıda ındrıyımmı 2 tane olsun :) ben sızın kadar bılgısayardan anlamıyorum ıyıkı sız varsınız yoksa pc ım olcektı

2 tane olmasın :) Bilgisayarı kasar. Eğer eset Lisanslı değilse eseti kaldır. Benim verdiğim linkteki Avira yı kur. Esetten daha iyidir ve 2015 e kadar lisanlı :)

jeppeos

Yeni üye
29 Tem 2013
41
0
kardesım guvenlı moda aldım bıde ole calıstırdım yıne ole kaldı 15 dakıka bekledım hala ole durdu ben bu allahın belası keylogtan kurtulamıcakmıyım ya keylog var pcde

BarisJKaraali

Kıdemli Üye
5 May 2013
2,653
0
Istanbul
kardesım kendı sıtesınden ınder demıssın ben gezgınden ındırdım kendı sıtesını bılmıyorum lınk atarsan sevınırım bıde dıyelım yapamadım keylogdan baska turlu kurtalamammı delırıcem adam her hareketımı takıp edıyo nolur yardım et

@jeppeos
ilk önce görev yöneticisini aç...işlemlere gel...sana atılan rati bul....işlemi sonlandır...
sonra combofix.org a gir oradan indir ;)

ilkkan03

Katılımcı Üye
20 Nis 2012
492
0
kardesım kendı sıtesınden ınder demıssın ben gezgınden ındırdım kendı sıtesını bılmıyorum lınk atarsan sevınırım bıde dıyelım yapamadım keylogdan baska turlu kurtalamammı delırıcem adam her hareketımı takıp edıyo nolur yardım et

Sakin ol kardeşim. Öncelikle keylogger olduğundan emin misin şimdi çalıştır bölümüne gir ordan cmd ye gir. Daha sonra "net user" yaz. ( Tırnaklar yok ) Sonra ne çıktığını yaz buraya... Guest gibi bir şeyler çıkmışsa keylogger var. Ama UptatusUser yazıyorsa RAT yemişsin malasef. Keyloggerin daha kötüsü. Ve adam combofix ile taratmayı engellemiş. Virüs programı ile taratmayı dene birde. Baktın olmuyor format atacaksın.

Birde arkadaşın dediği gibi yap. Görevv yöneticisi işlemler bölümüne bak. Farklı isimde birşeyler varsa işlemi sonlandır yap. Bir daha dene combofixi ...

jeppeos

Yeni üye
29 Tem 2013
41
0
net user yazdım sıyah bı ekran sanıyesınde acılıp kapandı sonra bıse olmadı adm keylog attı cunku oynadıgım onlıne oyunda ıtemlerımı caldı ve keylog attıgını kendısınde gosterdı nolur yalvarıyorum yardım edın ne gerekırse soleyın teamwıewer verırım yeterkı su keylogdan kurtarın

ilkkan03

Katılımcı Üye
20 Nis 2012
492
0
Sen simdi bu keyloggeri ne zaman yedin ? Dun yediysen mesela kardesim dunden oncesine sistem geri yukleme yap bide bakalim . Tabi adam onuda engellemediyse... Gir denetim masasina sistem geri yuklemeyi bul ardindan bilgisarin saglam oldugu tarihe geri yukleme yap bakalim kardesim.

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.