Çözüldü Connected2 anlık hilesi

Frate

Yeni üye
29 Kas 2020
9
0
Arkadaşlar C2 de anlık hilesi çıktı ayın 27 sinde parayla satıyorlar güvenemiyorum...
Bana yardımcı olur musunuz?

Moderatör tarafında düzenlendi:

Frate

Yeni üye
29 Kas 2020
9
0
Hocam galeriden attığın fotoyu kameradan anlık atmış gibi gösterme hilesi
Evet almadım ama bana lazım bu yardım için sizlere soruyorum işte

Ariss

Kıdemli Üye
8 Mar 2016
4,583
114
uzay
Merhaba,

c2 de dediğiniz gibi bu açık mevcuttu daha sonradan gelen güncelleme ile bu hatayı fixlediler. Şuan da çalışmakta olan bir hile yok diye biliyorum ama dediğiniz gibi bir kaç gurup insan bunun hilesi olduğunu ve sattıklarını söylüyorlar ne kadar güvenilir bilemiyorum

iyi forumlar dilerim

Frate

Yeni üye
29 Kas 2020
9
0
Merhaba,

c2 de dediğiniz gibi bu açık mevcuttu daha sonradan gelen güncelleme ile bu hatayı fixlediler. Şuan da çalışmakta olan bir hile yok diye biliyorum ama dediğiniz gibi bir kaç gurup insan bunun hilesi olduğunu ve sattıklarını söylüyorlar ne kadar güvenilir bilemiyorum

iyi forumlar dilerim
Adam delil attı bizzat bana
Es dosyadan yine fotoğraf değiştirerek oluyormuş ?
Sizin bir fikriniz varmı eskisi de o şekildeydi zaten

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.