connected2.me hileleri

DeadCool55

Yeni üye
31 Ara 2018
10
0
Samsun
ses hilesi ya da hesap çalma gibi bir olasaılık , bilginiz varmıdır ?
birde ben birisinin hesabını banlatmak istiyorum bunu nasıl yapabilrim ?
benimle paylaşrısanız sevinirim .

FanTeRi11

Yeni üye
29 Tem 2017
35
0
Dostum her uygulamanın toplulugun kullandıgı her uygulamanın bi yürütme kuralı vardır ve bunu belirten bi sayfa vardır ya sitesinde yada uygulama içinde güvenlik kısmında olur genellikle ordaki kuralları bizim milletimizin üşengeçliginden kimse okumaz genellikle ordaki basit kurallardan birini oku ve karşı tarafı o kuralı çignemeye zorla yani nası desem şahsi bi küfür olabilir başka bişi sana bunu yapmasını sagla sonra sana o kuralı çignedigi zamanı ve nası çignedigini belirten ssler al sonrası basit zaten destek sistemine ben şahsıma küfür edildigi için bu kişiyi mahkemeye verdim fakat başkalarınada aynı şekilde degerlerine küfür edebilir bu kişinin bu platformda olması uygulamayı kötü gösterebilir gereginin yapılmasını arz ederim vb şeyler yazarsan mutlaka kabul edilicektir iyi günler.

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.