Continent Of The Ninth Online sourunu yardım lütfen ?

fatih0263

Katılımcı Üye
21 Ağu 2011
484
1
Adıyaman/Kah
selam arkadaşlar ben Continent Of The Ninth Online (C9) oyununu yukledım ındırıdm 3 gün oynadım hiç birşey yoktu hata filan sonra bu hata cık tı ınternete yazıyorum çözumunu bulamadım videolusunuda yazılısınıda bilen varsa yardım etsınn beklıyorum birde ingilizce oldugu ıcın anlamamıs olabılırımde

HATA:=) c9 error file check failed gamedata.c9d

nasıl oldugunu anlatayım şimdi şimdi oyun lahcunerıne tıklıyom gırıyom id ve şifre yazıyom sonra start diyor ardından reklamlarını tanıtıyor tam son reklma geldıgınde bu cıkıyor ve tamam dedigimdede oyun kapanıyor bana yardıme edin

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.