Control-Gaming Center Önerisi İstiyorum

Seaeagle

Yeni üye
17 Nis 2015
18
0
Yakın zamanda Asus Tuf Gaming serici Gamer Laptop Aldım fakat cihazda yüklü bir Control Center bulunmuyor bende sizden bu konuda öneri istiyorum ne kullanabilirim cihaz ısımı vs. görebileceğim bilgisayarımın fan ayarlarını yapabileceğim bir program arıyorum,şimdiden teşekkürler.

Bilgisayarım: Asus FX505DT-BQ190 AMD Ryzen 5 3550H
8GB 1TB+256GB SSD GTX1650

Ariss

Kıdemli Üye
8 Mar 2016
4,583
1
114
uzay
Merhaba,

"AMD Catalyst Control Center " inceleyebilirsiniz. Ayrıca cihazınızın tüm bilgilerini görmek için "CPU-Z" programını kullanmanızı öneririm

iyi forumlar dilerim

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.