Cookie çalma programı vb.

oguzergo

Üye
26 Mar 2016
114
0
Nereye
Forumdaşlarım sorunum şu ki wifi ağımda olan kişilerin facebook,twitter vb sitelerdeki şifrelerini alıp biraz korkutmayı deneyeceğim ki internetle fazla uğraşmasınlar.
Aynı ağda oldukları için rahatça alabileceğimi düşünüyorum fakat işe yarayacak program bulamadım rootlu telefonda yapılacak şeyler var windows'a android indirdim fakat sanal makinede işe yaramadı. İşe yarayacak program isim vb. şeyler verebilecek varsa her şeye açığım.

Veya ağdaki kişilere yapabileceğim başka şeyler varsa her türlü bilgiye de açığım :)

Win10/Linux(ubuntu)
64bit

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.