Cookie ler nasıl decyrpt edilir

ekode0

Yeni üye
8 Ara 2022
40
9
başlıktanda gördüğünüz gibi rat işine başladımda ratladıklarımdan cookieleri çözemiyorum yardım edecek var mı )

ElChapoİpV4

Moderasyon Ekibi Çaylak
10 Tem 2021
710
804
24
Selam rat derken bir stealer mı eğer öyle ise zaten ratladığınız kişilerin log dosyası vardır *bltools* diye bir araç var logları bu araca atarsanız size cookieleri düzenleyip bir txt ye yazdıracaktır

ekode0

Yeni üye
8 Ara 2022
40
9
Selam rat derken bir stealer mı eğer öyle ise zaten ratladığınız kişilerin log dosyası vardır *bltools* diye bir araç var logları bu araca atarsanız size cookieleri düzenleyip bir txt ye yazdıracaktır
stealer hocam bi bakayım dediğiniz programa

alakası bile yok şimdi kardeşim ilk önce logu aldıktan sonra webhook lu stealer ya sana atacaktır cookies dosyasını free fire tarayıcısını indir ardından cookie quick manager indir eklenti bu arada free fire eklentisi sonra gir cookieleri seç sonra direk tarayıcıya örnek mail yaz direk oturum açık oluyor veya instagram yaz direk instagramına girebiliyorsun
Ayrıyetten fudlu stealer satıyorum almak istersen özelden yaz
hocam şimdi cookies.txt diye log geldi stealerden onu napacam ?

LuffyBey

Yeni üye
14 Mar 2023
39
12
27
İzmir
alakası bile yok şimdi kardeşim ilk önce logu aldıktan sonra webhook lu stealer ya sana atacaktır cookies dosyasını free fire tarayıcısını indir ardından cookie quick manager indir eklenti bu arada free fire eklentisi sonra gir cookieleri seç sonra direk tarayıcıya örnek mail yaz direk oturum açık oluyor veya instagram yaz direk instagramına girebiliyorsun
Ayrıyetten fudlu stealer satıyorum almak istersen özelden yaz
hocam free fire browser indirme linki atabilir misiniz bulamadım da

ekode0

Yeni üye
8 Ara 2022
40
9
yok size demedim arkadaşa dedim öbür arkadaşa siz gayet güzel cevap vermişsiniz fakat öbür arkadaş sıfır bilgisiyle ters ters konuşuyor bana açıklıyorum burada yani dikkkatsizlik oldu yanlış yazdım
reis ayıb ediyon ama eyvallah yardımcı oldun kalbini kırmayayım hepimiz orucuz agresifiz biraz anlayışlı olalım birbirimize biraz

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.