Core i7 6700k ve gtx1070

exlord06

Katılımcı Üye
31 Mar 2013
394
0
Ankara
Öncelikle selamun aleyküm arkadaşlar,başlıktada görüldüğü üzere İ7 6700K ve GTX 1070 tabanlı sistem toplayacağım ancak anakart konusunda kararsız kaldım,asus b150 ddr4 aura alsam diyorum çünkü ekran kartınıda asus strix gtx 1070 aura alacağım ve görsel şölen yaratacağım tertemiz güzel bir kasa olacak ama anakart konusunda endişelerim var asus nasıl anakart konusunda daha önce hiç kullanmadım çoğu kişi msi al diyor sizce ne yapmalıyım ve en önemli sorun msi anakartlarda game boost özelliği ile kolayca overclock işlemi yapılabiliyor asus anakartlarda da buna benzer özellik varmıdır sırf bunun için msi almak istemiyorum,sistemin tüm bileşenleride şunlar;

Corsair vengeance 2x8 ddr4 3200mhz ram
Asus strix gtx 1070
Core i7 6700k 4ghz
Corsair spec03 650w 80+ bronz kasa ve power
Cooler master hyper evo soğutucu (Bu konuda da karamsarım acaba overclock için yeterli bir soğutucumu?)

Yardımcı olursanız sevinirim,teşekkürler.

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.