CorelDRAW Graphics Suite X3 13.0

devidoff

Katılımcı Üye
22 Ara 2006
458
14
Turquie
coreldrawgraphicssuitex3eq9.jpg

CorelDRAW® X3
NEW! Corel® PowerTRACE X3
Corel® PHOTO-PAINT® X3
Corel CAPTURE™ X3
Dört endüstri lideri uygulama içeren tek bir entegre* kullanımı kolay grafik süiti* üretkenliğiniz geliştirecek güçlü grafik tasarımı çözümleri sağlıyor. CorelDRAW® X3 * NEW! Corel® PowerTRACE X3 *Corel® PHOTO-PAINT® X3
ve Corel CAPTURE™ X3* vektörel illüstrasyon* sayfa tasarımı* dijital resim ve hareketli grafikler hazırlamanızı sağlıyor.


Kullanımı kolay grafik süiti* üretkenliğiniz geliştirecek güçlü grafik tasarımı çözümleri sağlıyor. CorelDRAW* vektörel illüstrasyon* sayfa tasarımı* dijital resim ve hareketli grafikler hazırlamanızı sağlıyor. CorelDRAW'ın çizim araçları ile grafik* illüstrasyon tasarımı yapabilirsiniz. Sayfa düzeni araçları ile reklam sayfası* kart* antetli kağıt vs. tasarlayabilirsiniz. Paragraf metin araçları ile gazete* broşür* dergi vs hazırlayabilirsiniz. Artistik metin araçları ile logo* mühür vs. tasarlayabilirsiniz. İnternet sayfası hazırlayabilirsiniz. Corel Photo Paint ile fotoğraflar üzerinde renkleri değiştirebilir* montaj yapabilir* efektler uygulayabilirsiniz. Film dosyalarını açıp üzerinde çalışabilirsiniz.


veyaPassword:
rapidsharelink.blogspot.com​
 
Üst

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.