Counter Strike GO Hileleri - Wallhack 2016

DeSTuRSuZz_

Kıdemli Üye
10 Ara 2015
3,577
4

csgo-hile.png

Counter Strike GO Hileleri - Wallhack 2016

Hile paylaşımlarımıza CSGO hilelerinden wallhack ile devam ediyoruz. Bu hile sayesinde düşmanlarınızı duvar arkasından bile görebileceksiniz. Oyunda üstünlük sağlamanızı sağlayan bu hileyi indirip açın ve oyun botunu aktif edin. Sorunsuz CSGO wallhack hile kullanabilirsiniz.

İndirme Linkleri:
Kod:
http://turbobit.net/vkig1kjk30vy.html

NOT: Arkadaşlar, Konu Görev Üzerine Açılmış Bir Konu. Kişisel/Özgün Konu Değil. Alıntıdır.

Son düzenleme:

Lowindy

Kıdemli Üye
24 Eyl 2016
2,547
14
Gidip denemeyin ben denedim birden fazla hesabım olduğu için.

QvpYWA.jpg
sadece 1.5 saat oynadım zevk aldım mı yani sayılır yarı da kesildi denilebilir fakat paranıza yazık olur :)

DeSTuRSuZz_

Kıdemli Üye
10 Ara 2015
3,577
4
Arkadaşlar, Konu Görev Üzerine Açılmış Bir Konu. Kişisel/Özgün Konu Değil. Alıntıdır.

emollo12

Uzman üye
19 Şub 2016
1,617
0
c#
Gidip denemeyin ben denedim birden fazla hesabım olduğu için.

QvpYWA.jpg
sadece 1.5 saat oynadım zevk aldım mı yani sayılır yarı da kesildi denilebilir fakat paranıza yazık olur :)

Usta o hesabı bana verseydin ya :) VB.NET üzerinde geliştirdiğim cs hilesi var ban söz konusu bile olmadı :) Ve free hileler hep risklidir .

RageUnseen

Adanmış Üye
29 Ağu 2015
6,881
248
İstanbul

Bir şey demeyiz herkesin forum üzeri görevleri var ve görevler yapılmak için vardır emir neyse onu yaparız bizler, ayrıca bölümün kurallarında bir aksilik görmüyorum konu ile ilgili Kolay gelsin sana da kardeşim.

NOT: Bu konuya boş yorumlar atmayın lütfen arkadaş zaten alıntı notu eklemiş daha fazla üsteleyen olursa post kasımına dahil uyarı, devamı gelirse ceza alacaktır bilginize.

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.