Counter-Strike: Source v34 (2009) - FULL [ EN SON VERSIYON]

HyperTurk76

Katılımcı Üye
30 Ağu 2008
450
0
Iğdır
672q7c.png

2bv0w1.jpg

System Requirements
Minimum:
1.2 GHz Processor, 256MB RAM, DirectX 7 level graphics card,
Windows 2000/XP, Mouse, Keyboard, Internet Connection

Recommended:
2.4 GHz Processor, 512MB RAM, DirectX 9 level graphics card,
Windows 2000/XP, Mouse, Keyboard, Internet Connection

Download:

Netload Serious Filehosting - Netload

yada:

RapidShare: Easy Filehosting

zombie2001

Yeni üye
27 Ağu 2007
2
0
pardon abi olduda bu dosyada çıakrdırken şöle yazıyor ama(C:\********s and Settings\user\Desktop\c.s.s-v34.part05.rar) ??????

axi_matrax_01

Katılımcı Üye
2 Eyl 2008
583
0
01ADANALI
ben bu oyunu indirdim şuan oynuyorum sadece steamsız servere giriyorum arkadaşın hangi siteden paylaştığını biliyorum...

oyun çok güzel ama steamlı arkadaşlar için oyun mükemmel.

bu konuyu paylaşan arkadaşa sesleniyorum neden bilmediğin konuyu paylaşıyorsun ki
...

Goekhan43

Yeni üye
5 Ocak 2008
42
0
Kütahya
ben indirdim yükleme dosyasini acmak isterken benim bilgisayar niye ayvayi yiyo biri biliyomu??? acayip yavasliyo ne calistigindan farkinda degilim , aslinda bisey yok gibi ama bu dosya benim pc ye yüklenmiyo sorun ne abi???

Son düzenleme:

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.