Çözülmüş İstekler Bölümü

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

eneslaraca543

Uzman üye
19 Nis 2015
1,372
0
Bafra,Samsun
Selamun Aleykum Arkadalar,

Bu Forumda Uzun Zamandır İstediğim Bir şey Aslında. Ne Zamandan Beri Yazıcam Diyorum Unutuyorum :)

Yardım Merkezi Bölümünde Bir Çok Cevaplanmış,Çözülmüş Konular Var. Bu Konuların Başlarına Sadece (Çözüldü) Tagı Değil De Bunları "Çözülmüş İstekler" Başlıklı Bir Bölüme Atma Gibi Bir şey Olursa Hem Forumdaki Görüntü Kirliliğini Azaltmış Oluruz. Hem de Herhangi Bir Konuda Sıkıntı Çeken Arkadaşlarımız Açısından İyi Olmuş Olur :) Bu Forumda Bu Bölümü Şahsen Görmek İsterim.

DESTEKLEYENLER, TEŞEKKÜR EDEBİLİR Mİ?

Berkayr

Katılımcı Üye
26 Haz 2016
847
1
bursa
hocam güzel fikirde alt bölüm açabilirler belki ama yönetim bu konuda sert biraz az öncede evcil hayvan konusu açıldı her isteyenin bölümü açılmaz dediler şimdide çözüldü tagı neyinize yetmiyor derler

eneslaraca543

Uzman üye
19 Nis 2015
1,372
0
Bafra,Samsun
Kendim İçin İstemedim Zaten. Sadece Bir Fikir İlle de Olsun Demiyorum. Ancak Böyle Bir Alt Bölüm Forumun Görüntü Kirliliğini Azaltır Diye Düşünüyorum...

Bəy

Özel Üye
21 Haz 2015
4,810
2
266
Konya
Ben Grafik-Tasarım'a kim nasıl tasarım yapıyor ve ilham için giriyorum.
Eğer ki böyle bir kategori açılırsa oraya kim ne için girecek?

Friedlich

Uzman üye
31 Tem 2016
1,520
2
Hiçlik
Zaten çözülen konular için mevcut olan ÇÖZÜLDÜ tagı,benim düşünceme göre yeterli.
Ayrıca yardım merkezine hergün onlarca konu açılmakta ve Forum Yönetimi zaten bu kadar yoğunken birde Çözülen konuların takibini yapıp,önerdiğiniz alt kategoriye taşımaları onlar için de sorun teşkil edecektir. :)

ßr@In

Özel Üye
2 Ocak 2012
5,136
34
Olabilir belki ama bu sistemin uygulanmasında sağlanacak faydanın o çözülmüş konuları saptayıp taşınması için verilecek uğraşı dengelemeyeceğini düşünüyorum. Yani verimli olmaz. Şimdilik çözüldü tagları ile idare edelim :)

Öneriniz için teşekkürler, iyi forumlar dilerim..

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.