Cpu %100 ??

klons

Uzman üye
2 May 2014
1,327
0
buna farklı sebepler yol açabiliyor bende de bi ara oldu bendeki neden arka planda çalışan programlardı .
cpu bölümüne gir gereksiz şeyleri sonlandır düşecektir:)

RAUN

Efsane Grafiker
19 Haz 2011
6,697
113
Reykjavik
Dostum bilgisayarının içini aç bir temizlik yap sonra fanlarına bak kontrol et kasa açıkkende kontrol et acaba fanlarından birisi arızalanmış olabilir mi diye böyle genel bir kontrol yap kasanın içinde ki hava akımı doğru yönde mi onu kontrol et kasanın arkasını eğer duvara yakınsa mesafesini biraz daha uzaklaştır (yaz aylarında çok faydası olur dostum bilirsin) dediklerimi yaparsan olumlu bir sonuç alabilirsin muhtemelen :)

stokw

Özel Üye
27 Nis 2014
4,596
69
Dostum bilgisayarının içini aç bir temizlik yap sonra fanlarına bak kontrol et kasa açıkkende kontrol et acaba fanlarından birisi arızalanmış olabilir mi diye böyle genel bir kontrol yap kasanın içinde ki hava akımı doğru yönde mi onu kontrol et kasanın arkasını eğer duvara yakınsa mesafesini biraz daha uzaklaştır (yaz aylarında çok faydası olur dostum bilirsin) dediklerimi yaparsan olumlu bir sonuç alabilirsin muhtemelen :)

temizledim geçen gün dostum kasayı fişleri falan kontrol etmiştim zaten :) ama dgen.exe yi kapatınca %100den % 8 e düşüyor :)

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.