CPU 2.0 ghz

hacksolexe

Yeni üye
30 Haz 2020
16
0
arkadaşlar merhaba işlemcim intel i3 4 çekirdekli 2.0 ghz ram de 4 gb bilgisayar bana yetersiz geliyor mesela pubg lite da bile kasıyor ben 4 gb bir ram daha almayı düşünüyorum leptop bu arada cihazım işe yarar mı yoksa cihazın cpu su zayıf orda da sıkıntı yaşar mıyım ekran kartı 2 gb bu arada o fena değil gibi

Berceste.

Uzman üye
21 Tem 2020
1,029
958
arkadaşlar merhaba işlemcim intel i3 4 çekirdekli 2.0 ghz ram de 4 gb bilgisayar bana yetersiz geliyor mesela pubg lite da bile kasıyor ben 4 gb bir ram daha almayı düşünüyorum leptop bu arada cihazım işe yarar mı yoksa cihazın cpu su zayıf orda da sıkıntı yaşar mıyım ekran kartı 2 gb bu arada o fena değil gibi

Gigahertz i Fazla Olan Ekran Kartı Almanı Öneririm Dostum Ramın Bir Önemi Yok Fazla

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.