Cpu veya Bios dan anlayan bi bakabilirmi!!!

beckhma1050

Yeni üye
10 Eki 2008
25
0
Arkadaşlar Bilgisayarım geçenlerde çöktü.Daha doğrusu ana kartı yandı.Yeni anakart taktım Ve diğer tüm parçaları yerleştirdim. Pc yi güzelce formatladım ama bi problem var.Bios ayarlarından mı bilemem Cpu ne kadarsa Pc yarısı kadar algılıyo.2 tane Cpu denedim ikisinde de aynı oldu sebebini biri söylerse çook mutlu olurum.Bunu nasıl düzeltebilirim.Şimdiden Teşekürler TH team..

kmetin

Uzman üye
10 Tem 2007
1,724
0
istanbul
Arkadaşlar Bilgisayarım geçenlerde çöktü.Daha doğrusu ana kartı yandı.Yeni anakart taktım Ve diğer tüm parçaları yerleştirdim. Pc yi güzelce formatladım ama bi problem var.Bios ayarlarından mı bilemem Cpu ne kadarsa Pc yarısı kadar algılıyo.2 tane Cpu denedim ikisinde de aynı oldu sebebini biri söylerse çook mutlu olurum.Bunu nasıl düzeltebilirim.Şimdiden Teşekürler TH team..

arkadaşım bize anakart marka seri numara ve özellik ayrıca taktığın cpu özellik bunları yazki biz sana yardım edebilelim değilmi !!!

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.