CPU Yiyen Virüs Nasıl Yapılır?

emrekaloc

Yeni üye
26 Tem 2023
26
2
arkadaşlar merhaba ben böyle seçeneği olan yani mesela şöyle

BİLMEMNE TOOL

1-sms bomber
2-arama

böyle bişey yapmak istiyorum ama bunu indiren kişinin bilgisyarında arkasında cpu yiyen bi virüs olmasını istiyorum nasıl yaparım teşekkür ederim

wdutilityaccount

Yeni üye
10 Nis 2022
24
1

BİLMEMNE TOOL

1-sms bomber
2-arama

böyle bişey yapmak istiyorum ama bunu indiren kişinin bilgisyarında arkasında cpu yiyen bi virüs olmasını istiyorum nasıl yaparım teşekkür ederim
cpu yiyen virüs çok belli eder kullanıcı bi görev yöneticisini açsa anlar zaten ne olduğunu

kst132

Basın&Medya Ekibi Asistanı
12 Haz 2023
952
11
596

BİLMEMNE TOOL

1-sms bomber
2-arama

Merhaba,
Bunu yapabilmen için programlama dilleri bilmen gerekiyor.

İyi forumlar.

Bunjo

Uzman üye
14 Ara 2020
1,594
27
1,897
Faraday

BİLMEMNE TOOL

1-sms bomber
2-arama

Yapılabilir, uzun süre. gerektirecek bir projedir. C++ diline hakim olmanızı öneririm, hakim olduğunuz zaman nasıl yapacağınızı da çözersiniz.

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.