Cpuhunter ile bilgisayarları para basma makinesine çevirin.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
24 Ağu 2017
53
0
Arkadaşlar kurulum ve kullanım oldukça basit bilgisayara miner programını enjekte etme süresi 30 saniye civarı sürüyor bende.

Saadet zinciri diyenler ya saadet zinciri ya da bitcoin hakkında bilgi sahibi değiller. Biraz araştırma yapmaları faydalarına olacaktır.

İmaj dosyasını indirebilirsiniz. Kısa süre içerisinde video anlatım ekleyeceğim.

Bu arada monero seçilmesinin sebebi hem sadece bilgisayarlarda kazılıyor olması (cihazlarla kazılamıyor) hem de mükemmel gizlilik sağlaması. Yani işlemlerin ve ödemelerin gizililiği garanti altındadır.

qTakan

Üye
14 Mar 2017
59
0
Şu bilgisayarı flash bellekten başlatı anlayamadım internet kafede nası yapabilirizki onu ?

Daedalus

Üye
11 Tem 2015
216
0
Eline sağlık mükemmel konu ..

İlk başta kendimiz usbden boot edip ayarları yapıyoruz sanırm linux ta kodları giriyoruz yani sonrasında işlemler bitince bir bilgisayara bulaştırmak için yapmamız gereken yanlızca usb üzerinden boot etmekmi ?

Moderatör tarafında düzenlendi:

Wonkaa

Katılımcı Üye
24 Ağu 2017
504
0
Hocam şimdi çözemedim

Bunu hazır hale getirip usbye atıp pcye taksak ve anında işleme koyulsa fena olmazmı

Pek boot etme vs bilgim yokta :/

Birde pc açıp kapanınca otomatik çalışıyor değil mi

cled

Katılımcı Üye
17 Mar 2018
339
0
İnternet kafe fikri çok güzelde yapmak biraz sıkıntı

24 Ağu 2017
53
0
İlk başta kendimiz usbden boot edip ayarları yapıyoruz sanırm linux ta kodları giriyoruz yani sonrasında işlemler bitince bir bilgisayara bulaştırmak için yapmamız gereken yanlızca usb üzerinden boot etmekmi ?

aynen bu şekilde oluyor

ancak ayarlamalarda eksiklikler olabilir o yüzden video kurulum rehberi oluşturdum bugün içerisinde yükleyeceğim

bu arada program bana ait değil redditte takılırken görmüştüm aktif olarak kullanıyorum telegram ya da whatsapp grubu olsa iyi olurdu doğrusu

Kurulum videosu eklendi

dailymotion ile ilgili bir problem var video linki güncellenecek

youtube ve dailymotion gibi siteler copyright durumundan dolayı engellediler o yüzden farklı sitelere yüklendi video kurulum linkleri güncellendi

technoxe1

Üye
25 Tem 2012
60
0
Kendi bilgisayarımızda o işlemleri 1 kere yaptıktan sonra o usb ile her bilgisayara sadece takmamız yetiyor mu ?

Wonkaa

Katılımcı Üye
24 Ağu 2017
504
0
Linux olayını çözemedim yaw imaj dosyası Linux mu oluyor yoksa ayriyetten kurmamız mı lazım

Kendi bilgisayarımızda o işlemleri 1 kere yaptıktan sonra o usb ile her bilgisayara sadece takmamız yetiyor mu ?

Aynı soruyu bende sorayım?

Evet hocam cevabı alalım

9 Ara 2017
141
0
İstanbul
Kendi bilgisayarlarınıza kurmanızı hiç önermem beyler.
Ben yaklaşık olarak bu sistemi 102 Bilgisayara kurdum aylık gelirim 450-600 TL arasında değişiyor.

Wonkaa

Katılımcı Üye
24 Ağu 2017
504
0
Hocam net cafede usb ile boot etmek için videodaki işlemin aynısını mı gerçekleştireceğiz

Bu arada boot olayı gerçekleşirken ana pcye bildirim gitmesin Cafe sahibinden azar işitmeyek :D

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.