Crack İsteği

JusTBlue

Yeni üye
13 Şub 2016
46
0
Arkadaşlar merhaba elimde bir program var lisans kodu istiyor ama bu çok değişik bir program hani nette crack aramak lisans kodu aramak gibi işlemleri yaptım ama fazla bilinmediği için böyle seçeneklerim yok tek seçenek buraya yazmak dedim ve yazıyorum arkadaşlar acaba bana crack konusunda yardımcı olur musunuz bana da öğretebilir kendisi de yapabilir hiç fark etmez tek isteğim programa girebilmek yardımlarınızı bekliyorum arkadaşlar. Teşekkürler.

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.