Crackmeci Minishell

Crackmeci

Katılımcı Üye
28 Haz 2020
312
170
Web
Merhaba , ben Crackmeci bu konumda sizlere birkaç gün kodlamaya başladığım basit bir mini shelli göstereceğim açıkçası daha geliştirmesi tamamen bitmedi hala oldukça fazla eksik var ve nasıl geliştirebileceğim yönünde fikir edinmek için foruma atıyorum.

rvt26ep.png

Crackmeci

Katılımcı Üye
28 Haz 2020
312
170
Web

Crackmeci

Katılımcı Üye
28 Haz 2020
312
170
Web
Ek olarak sifrelenebilir :)
Hocam aslında ben açık kaynak olmasının daha faydalı olacağını düşündüm ve bu yüzden HTML ve PHP iç içe yazdım yani şuan şifreleme yapmam için baştan kodlamam lazım şimdilik bunu açık kaynak olarak yaparım bir sonrakini şifrelenecek şekilde yaparım ama onun dışında söylenilen özellikleri eklemeye çalışacağım elimden geldiğince

'Albatros

Anka Team Junior
7 Mar 2023
1,352
869
anka.html
Hocam aslında ben açık kaynak olmasının daha faydalı olacağını düşündüm ve bu yüzden HTML ve PHP iç içe yazdım yani şuan şifreleme yapmam için baştan kodlamam lazım şimdilik bunu açık kaynak olarak yaparım bir sonrakini şifrelenecek şekilde yaparım ama onun dışında söylenilen özellikleri eklemeye çalışacağım elimden geldiğince
Öncelikle eline sağlık tekrardan şifreleme'den kastım,
shell'i siteye attıktan sonra site bize 404 hata sayfası versin lakin o ekranda biz Tab tuşuna veya farklı bir tuşa basınca,
şifre girme ekranı karşımıza gelsin girilen şifrenin ardından shell ekranına ulaşalım demek istediğim buydu :)

Crackmeci

Katılımcı Üye
28 Haz 2020
312
170
Web
shell'i siteye attıktan sonra site bize 404 hata sayfası versin lakin o ekranda biz Tab tuşuna veya farklı bir tuşa basınca,
şifre girme ekranı karşımıza gelsin girilen şifrenin ardından shell ekranına ulaşalım demek istediğim buydu :)
Anladım, kusura bakmayın kodu encrypt etme olarak anladım. Eklemeye çalışırım

Carlonhack

Uzman üye
20 Şub 2022
1,313
333
Birisi paylasmisdi bunu thtde sanirsam

Crackmeci

Katılımcı Üye
28 Haz 2020
312
170
Web
varsa atabilirmisin sana zahmet bunu şuan arıyorum :)
'CaptainKanka hocamın vardı bir tane öyle bir shelli ben de kaybolur diye githubuma çekmiştim şimdi konuyu göremedim.
//edit
Ha şimdi konuyu da buldum

'Albatros

Anka Team Junior
7 Mar 2023
1,352
869
anka.html
'CaptainKanka hocamın vardı bir tane öyle bir shelli ben de kaybolur diye githubuma çekmiştim şimdi konuyu göremedim.
//edit
Ha şimdi konuyu da buldum
Shell için teşekkür ederim 404 ekranını hangi tuşa basarak geçeceğiz birde şifre vs. varsa bu şifrenin ne olduğu hakkına bilgin varmı ?

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.