CraxsR@t Kurulumu Yükleniyorda Kalıyor

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

HalaskarGazi

Yeni üye
24 Kas 2023
37
14

Dostlar kaynak yükleniyorda kalıyor ama sanal makineden işlem yaptğımda oluyor sizce sebebi ne olabilir java ile ilgili bir problem olabilir mi? Dizin yolunda "framework" yazıyor ama o dizini bulamadım bir türlü sorunun çözümünü bilen varsa yardımcı olabilir mi?

Taha'

Moderatör
30 Kas 2018
609
676
Merhaba İyi Forumlar

VMware ESX/ESXi üzerinde çalışan bir sanal makine herhangi bir harici girişe yanıt vermez veya herhangi bir etkinlik sergilemez. Özellikle:

1- Konuk işletim sistemi konsoldaki klavye veya fare etkinliğine yanıt vermiyor
2- Konuk işletim sistemi ping, RDP, SSH vb. dahil olmak üzere ağ iletişimine yanıt vermiyor.
3- Sanal makine konsol ekranı statiktir, değişmez veya yenilenmez
4- Sanal makinede gerçekleştirilen görevler başarısız oluyor, zaman aşımına uğruyor veya başlatılmıyor
5- Sanal makine ağ veya disk trafiği oluşturmuyor

Çözüm
Bir sanal makinenin sağladığı hizmetler, sanal makine içindeki uygulamalar veya konuk işletim sistemi ile ilgili sorunlar, sanal makine monitörü veya sanal aygıtlarla ilgili sorunlar, ana bilgisayarda kaynak çekişmesi veya temeldeki depolama veya ağ altyapısıyla ilgili sorunlar dahil olmak üzere bir dizi nedenden dolayı yanıt vermeyebilir veya erişilemez hale gelebilir.
Konuk işletim sistemi herhangi bir etkinlik üretiyorsa başarıyla çalışıyor demektir. Bu durumda, yanıt vermeme büyük olasılıkla bir bağlantı sorunundan veya kaynak çekişmesinden kaynaklanır ya da konuk işletim sistemi içinde çalışan bir uygulama veya hizmet gibi daha üst düzey bir bileşene özgüdür.​

HalaskarGazi

Yeni üye
24 Kas 2023
37
14
Merhaba İyi Forumlar

VMware ESX/ESXi üzerinde çalışan bir sanal makine herhangi bir harici girişe yanıt vermez veya herhangi bir etkinlik sergilemez. Özellikle:

1- Konuk işletim sistemi konsoldaki klavye veya fare etkinliğine yanıt vermiyor
2- Konuk işletim sistemi ping, RDP, SSH vb. dahil olmak üzere ağ iletişimine yanıt vermiyor.
3- Sanal makine konsol ekranı statiktir, değişmez veya yenilenmez
4- Sanal makinede gerçekleştirilen görevler başarısız oluyor, zaman aşımına uğruyor veya başlatılmıyor
5- Sanal makine ağ veya disk trafiği oluşturmuyor

Çözüm
Bir sanal makinenin sağladığı hizmetler, sanal makine içindeki uygulamalar veya konuk işletim sistemi ile ilgili sorunlar, sanal makine monitörü veya sanal aygıtlarla ilgili sorunlar, ana bilgisayarda kaynak çekişmesi veya temeldeki depolama veya ağ altyapısıyla ilgili sorunlar dahil olmak üzere bir dizi nedenden dolayı yanıt vermeyebilir veya erişilemez hale gelebilir.
Konuk işletim sistemi herhangi bir etkinlik üretiyorsa başarıyla çalışıyor demektir. Bu durumda, yanıt vermeme büyük olasılıkla bir bağlantı sorunundan veya kaynak çekişmesinden kaynaklanır ya da konuk işletim sistemi içinde çalışan bir uygulama veya hizmet gibi daha üst düzey bir bileşene özgüdür.​
Hocam öncelikle değerli yorumunuz için teşekkür ederim. Sorun Java İle ilgiliymis sorunu çözdüm teşekkür ederim tekrardan.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.