CrossCut 2.5

GeNeRaL-33

Uzman üye
19 Tem 2007
1,369
36
255.244.233.1

CrossCut, interneti daha hızlı ve daha etkili olarak kullanabilmeniz için yazılmıştır. Sadece aranacak kelimeyi yazın ve istediğiniz arama motorunu tıklayın.

Ayrıca web browserınıza, e-mail sağlayıcınıza ve Internet Gaming Zone, Hotmail, AOL Mail, Yahoo... gibi önceden seçilmiş bir çok büyük web sitelerine ulaşabilirsiniz.


https://tik.lat/OHtwp
 
Üst

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.