~ Crossfire Genel Tanıtım ~

WildShadow

Yeni üye
23 Eki 2010
49
0
Merhaba ben burada Crossfire i tanıtmaya çalışacağım.
Crossfire
Crossfire counter gibi bir oyundur.Oyuna girdiğiniz zaman oldukça basit bir şekilde üye oluyorsunuz ve aldığınız şifre ile oyuna girdiğiniz anda karakterinizin nick belirleme bölümü geliyor rütbenize göre serverlar var bu oldukça kolaylık burada ismini belirledikden sonra OMOH SAS ve SWAT olarak karakter tipleri var bu sadece görünümden başka bir işe yaramıyor fakat birini seçmek zorundasınız patchleri oldukça kolay yükleniyor tüm oyunlara olduğu gibi oyunun genel para biri GP ve parayla alınan ZP mevcut zp ile özel görünüm olarak eskiden sadece SPOP vardı bir bayan olarak gözüküyor şuanda yanlış hatırlamıyorsam GSG9 gibi bir isimle ZP ile satılan karakterler mevcut oyunda hack problemi yok, aldığınız silahlar bazı öze olanlar dışında sınırsız sizde kalıyor para biriktirmesi genel olarak zor fakat bazı rütbelerde oldukca iyi miktarlarda para geliyor ve oyuna başladığınızda silah almak zorunda değilsiniz dandik bir makinalı tüfek ve bir sniper var.Ve oyunda BlackLıst ve GlobalRısk var
Şimdi gelelim oyunun bölümlerine;
E.M(El imination):
Bu bölümde yere silahlar düşüyor ve istediğinizi seçiyorsunuz kısa bir yol ile savaş başlıyor
G.M(Ghost Mode):
Bu bölümde bl olanlar hareketsiz kaldıkları zaman tamamen görünmez oluyor, gr ler de bunları bulup öldürmeye çalışıyor bl ler çaktırmadan gidip bomba kurabilirse sadece kullanabildikleri bıçak ile gr lerin imha etmelerini engellemeye çalışırlar
T.D(TeamDeathmach):
Klasik grup savaşı istediğiniz(aldığınız) slahı kullanbiliryorsunuz
Son olarak S.D(Search&Destroy):
Buda klasik bul ve yoket bl bomba kuruyor çeşitli haritalara gr de bomba imhayla uğraşıyor

Sadece fotoğraflar alıntıdır gerisi tamamen bana aittir.

Bir teşekkürü çok görmezsiniz heralde :)

crossfire.jpg

20090115_PC%20Online_Cross%20Fire_Crossfire20080919_0044.jpg

Son düzenleme:

WildShadow

Yeni üye
23 Eki 2010
49
0
Bunlar copy paste edilmedi el ile yazıldı bir teşekkürü çok mu görüyorsunuz ?

rambo5_3

Yeni üye
21 Tem 2010
2
0
yahu elin gaqurlaru hack yapıp milleti haşamat ediyo bilenlr yazsada bzde ögrensek eşitlik sağlansa yanii

HaRdCoReFuCk

Yeni üye
11 Ara 2010
27
0
Nigga Bu Oyunun Bir Hilesi Yokmu ??
Ben Var Diye Bİliyorum Ama Bazı Kişiler Yok Dyo Yok İse Duvar İçine Girenler Nasıl Giriyorr ???
lütfen bi cewap yaz ...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.