crypter+binder güncel kod lazım beyler yardım lütfen

peramus

Yeni üye
29 Tem 2010
12
0
merhaba arkadaslar elınde guncel crypter+ binder kodları olan paylasabılırse cok üyü olucak cok lazım oldu yazmasını bılmıyorum ben ilgilenırsenız cok sevınırım.

google amcada cok aradım bulduklarımda artık kullanılıp coktan patlamıs bıle su kavramı arkadaslarımız bır türlü anlamıslar yaptıkları crypter virüs total ile taratıyorlar hala daha bu yuzden sureklı crypter aramak zorunda kalıyoruz

bana verıcenız kodları pm uzerınden paylasırsanız benımle cok ıyı olucak arkadaslar en azından yapıcam crypter uzun ömürlü olur
şimdiden tşkler

SARHOŞU BİLE ALLAH DİYE NAĞRA ATAN BİR ÜLKEDEN ASLA ÜMİT KESİLMEZ...

Lesath

Üye
25 Tem 2013
220
0
CODER N/A
Source olarak bir sürü var indir editleme yap hazıra konmayın lütfen . biraz emek harcayın indir vb6 indir source editleme yap videolar mevcut kimse size hazır kod vermez bunuda unutmayın

peramus

Yeni üye
29 Tem 2010
12
0
üstadım edıtlemesenı bılsem zaten yapıcam bılmıyorum amacım hazıra konmak deıl zaten cok lazım oldu suan o yuzden ıstedım form da ılk defa bırsey ıstedım bunuda bana cok gormeyın ..

peramus

Yeni üye
29 Tem 2010
12
0
kolay olmadığını biliyorum üstadım cok urastım ama yapamadım ve soyle bır sıkıntı var hangi link e elımı atsam ıcı virüs dolu yardımcı olcak arkadaslarım ınsallah cıkar cok lazım oldu kolay kolay bırse ıstemem ben zaten kendım yapmaya calısırım bu benım ıcın da ıyı oluyor ögrenmıs oluyorum ama bunun altından cıkamadım ıste üstadım lütfen kırmayın benı yardımcı olun .

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.