Crypter Lazım

Bourreau

Katılımcı Üye
2 Tem 2015
853
0
Ankara
Dostum Bu Zamanda Öyle Kolay Crypter Yapılmıyo Adamlar Ugraşıyo Ha Biri Çıkar Sana Ücretsiz Verir Orası Ayrı Buda Tabi %0.1 Gibi Bişey Kendine Özel Crypter Alabilirsin Bu Tamamen Sana Ait Olur Ve Senden Başka Kimse Kullanmaz Mantıgı Budur Ha Bak Bende Eski Undetected İle Ugraşan Biriydim Artık Ugraşmıyorum Yada Biraz Bi Dil Ve Bilgi Ögrenerek Kendine Crypter Yapabilirsin

Herkese Hayırlı Geceler.

Aleyna34

Katılımcı Üye
31 Tem 2016
435
0
Dostum Bu Zamanda Öyle Kolay Crypter Yapılmıyo Adamlar Ugraşıyo Ha Biri Çıkar Sana Ücretsiz Verir Orası Ayrı Buda Tabi %0.1 Gibi Bişey Kendine Özel Crypter Alabilirsin Bu Tamamen Sana Ait Olur Ve Senden Başka Kimse Kullanmaz Mantıgı Budur Ha Bak Bende Eski Undetected İle Ugraşan Biriydim Artık Ugraşmıyorum Yada Biraz Bi Dil Ve Bilgi Ögrenerek Kendine Crypter Yapabilirsin

Herkese Hayırlı Geceler.
hangı antıyı atlatacan belkı yardım ederım

TheUstad123

Yeni üye
31 Tem 2016
44
0
Kardeşim önceden Ankebut, ve diğer eski üyeler 2 günde en az 3 5 kere yapılıyordu simdi herkez gitti siz hâla crypter diyorsunuz simdi kim var burda ugrasıcak yapıcak kişi ?

Bourreau

Katılımcı Üye
2 Tem 2015
853
0
Ankara
Eset Ve Avirayı Geçmen İçin Bir çok Yol Var Bunlar Manuel Olarakda Yapabilirsin
ESET İçin APİ Ekle Eskiden Ben ESETi Tek Kodla Aşıyodum Gereksiz Form Ekle
Avirayı Genel Olarak Sub Main Ve Runpe Baglantısı Arasında Atlatmak Kolaydır
Runpede Bi Gereksiz Fonksiyon Yazarsın Bunu Sub Main'e Çagrırsın O Kod Satırından Önceki Satıra Sleep Eklersen Kurtulursun Bu İki AV'Den Ha En Son Obfus Yaparsın İşini Garantiye Almak İçin

Aleyna34

Katılımcı Üye
31 Tem 2016
435
0
Eset Ve Avirayı Geçmen İçin Bir çok Yol Var Bunlar Manuel Olarakda Yapabilirsin
ESET İçin APİ Ekle Eskiden Ben ESETi Tek Kodla Aşıyodum Gereksiz Form Ekle
Avirayı Genel Olarak Sub Main Ve Runpe Baglantısı Arasında Atlatmak Kolaydır
Runpede Bi Gereksiz Fonksiyon Yazarsın Bunu Sub Main'e Çagrırsın O Kod Satırından Önceki Satıra Sleep Eklersen Kurtulursun Bu İki AV'Den Ha En Son Obfus Yaparsın İşini Garantiye Almak İçin

sorun o değıl Sezgısel Algılama Bence Yenı Rat Lazım

16 Ağu 2015
157
0
hic biriniz bir şeyden anlamiyorsunuz onu gecerim bunu gecerim, hep laf indirin Avira filewalkeri indirin eseti hipsi, indirin avg firewalli cekin videolari kanitlayin baglanti gelsin o zaman eyvallah derim ama cok sansliyim bilmem ne onu gecerim bunu gecerim demekle olmuyor.

Bourreau

Katılımcı Üye
2 Tem 2015
853
0
Ankara
hic biriniz bir şeyden anlamiyorsunuz onu gecerim bunu gecerim, hep laf indirin Avira filewalkeri indirin eseti hipsi, indirin avg firewalli cekin videolari kanitlayin baglanti gelsin o zaman eyvallah derim ama cok sansliyim bilmem ne onu gecerim bunu gecerim demekle olmuyor.

Bedavadan Bu Kadar Oluyo Kardeş Bişey Bekleme Yani :)
Kanıt İstiyosan ;

[ame]https://www.youtube.com/watch?v=8bJs_W5Oc8A[/ame]

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.