Crypter Lazım

7 Ağu 2015
123
4
İstanbul
Merhaba AsyncRat Veya njRAT için crypter lazım üst düzey bilgi sahibi değilim.. Crypter nerden bulabilirim sanırım bu araç virüslerin algılanmasını engelliyormuş bildiğim kadarıylan ücretli veya ücretsiz farketmez nerden bulabilirim yardımcı olabilicek varmı.

Eagleweb

Kıdemli Üye
8 May 2021
2,120
1,151
localhost/e8
Merhaba,
Şahsen Ben Antı virs kullanıyorum lakin hiç güvenmiyorum bence hedef alındı mı bir şekilde ulaşıyorlar devamlı dikkat etmeye çalışıyorum linkelre tıklamıyorum biliyorum sorunuza yanıt vermiş olmadım :)

7 Ağu 2015
123
4
İstanbul
Merhaba,
Şahsen Ben Antı virs kullanıyorum lakin hiç güvenmiyorum bence hedef alındı mı bir şekilde ulaşıyorlar devamlı dikkat etmeye çalışıyorum linkelre tıklamıyorum biliyorum sorunuza yanıt vermiş olmadım :)
aynen sosyal mühendislikle bile rat yedirenler var günümüzde. bende çok rahat bir şekilde rat yedirdiklerim oldu fakat görev yöneticisinden dosyayi kapatınca bağlantı kopuyor veya virüs taraması yaptığı zaman kurban kişinin sürekli bağlantıda kalmasını istiyorum. bu yüzden crypter lazım.

XKaraGERGEDANX

Uzman üye
19 Ocak 2021
1,372
113
3301/1.1.ano
sheltter ve bitcrypter bu ikisinden biri her zaman elindeki trojeni FUD yapmaya yeterlidir ve daha çok lisans lara yönelmeni tavsiye ederim ios cihazlar lisansı olmayan apk ve exe uzantılı dosyaları açmazlar ve anti virüs ler şüpheli uyarısı verirler

7 Ağu 2015
123
4
İstanbul
sheltter ve bitcrypter bu ikisinden biri her zaman elindeki trojeni FUD yapmaya yeterlidir ve daha çok lisans lara yönetmeni tavsiye ederim ios cihazlar lisansı olmayan apk ve exe uzantılı dosyaları açmazlar ve anti virüs ler şüpheli uyarısı verirler
kusur bakma pek anlamadım yani bu sheltter ve bitcrpter mi kullanmamı tavsiye ettiniz ? eğer öyleyse nerede bulabilrim bu dosyaların temizini Teşekurler

h4ck3rz

Katılımcı Üye
15 Mar 2021
481
182
Merhaba AsyncRat Veya njRAT için crypter lazım üst düzey bilgi sahibi değilim.. Crypter nerden bulabilirim sanırım bu araç virüslerin algılanmasını engelliyormuş bildiğim kadarıylan ücretli veya ücretsiz farketmez nerden bulabilirim yardımcı olabilicek varmı.
dostum masked cryter tavsiye ederim şifreleme dahi yapabiliyorsun

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.