Crypter nasıl yapılır?

ScriptKid

Katılımcı Üye
5 Şub 2022
611
91
Merhaba c++ ve c# öğreniyorum
bana birirsi bu idller ile nasıl crypter yapableceğimi anlatabilir mi?

NOT: "İnternetten araştır" veya "şu konuya bak" diyerek lütfen link bırakmayın kendiniz anlatın

Şimdiden teşekkür ederim

icehead

Uzman üye
19 Şub 2022
1,137
833
Windows işletim sistemini iyi bilmen lazım yani iyi bilmekten kastın kullanmak değil bir program nasıl bellekte çalışır? bir program nasıl threadlar oluşturur bunları bilmen lazım.
windows ta onlarca dll dosyasını bunları onlar ile yapıyorsun özetle şimdi c# öğrendim crypter yaparım ayarına gelemezsin.
ayrıca sen LGS ye hazırlanmıyor musun? boşver crypteri.

Razinax

Üye
6 Eyl 2022
53
23
VB6 gibi ölmüş bir dil ve hazır araçlar ile kendini coder mı sanıyorsun?
vb6 da bir messagebox yapıp tarat bakalım kaç antivirus ötüyor.
yeni başlayan kişiler için bu video iyidir. FUD Crypter nasıl yapılır buyrun:

FUD Crypter​

FUD Crypter veya Full Undetected Crypter, içerisinde zararlı yazılım barındıran dosyaları tersine mühendislik yöntemlerine kapatmak ve bu dosyaları antivirüsler tarafından tanınamaz hale getirmek için kullanılan otomatikleştirilen yazılımlardır. FUD Crypter’lar yardımıyla bir saldırgan istediği antivirüs yazılımını büyük ölçüde antivirüsler ve virüs taraması yapmaya yardımcı olan Online servislerden kaçırabilir.

FUD Crypter Nasıl Yapılır?​

Elinizde bulunan bir dosyayı antivirüsler tarafından tanınamaz hale getirmek istiyorsanız, bu işlem için kullanabileceğiniz birçok FUD Crypter yazılım bulunuyor. Özellikle kişisel kullanıcıların kendini geliştirmek amacıyla kullanabileceği CypherX’i kullanabilirler.

Daha profesyonel amaçlı bir FUD Crypter istiyorsanız ya kendinizin FUD Crypter tasarlamayı öğrenmesi yada ücretli olarak geliştirilen FUD Crypter yazılımlarından/yazılım paketlerinden herhangi birini satın almalısınız. Peki, FUD hale getirilen bir dosya ne kadar işe yarardır?

icehead

Uzman üye
19 Şub 2022
1,137
833
yeni başlayan kişiler için bu video iyidir. FUD Crypter nasıl yapılır buyrun:

FUD Crypter​

FUD Crypter veya Full Undetected Crypter, içerisinde zararlı yazılım barındıran dosyaları tersine mühendislik yöntemlerine kapatmak ve bu dosyaları antivirüsler tarafından tanınamaz hale getirmek için kullanılan otomatikleştirilen yazılımlardır. FUD Crypter’lar yardımıyla bir saldırgan istediği antivirüs yazılımını büyük ölçüde antivirüsler ve virüs taraması yapmaya yardımcı olan Online servislerden kaçırabilir.

FUD Crypter Nasıl Yapılır?​

Elinizde bulunan bir dosyayı antivirüsler tarafından tanınamaz hale getirmek istiyorsanız, bu işlem için kullanabileceğiniz birçok FUD Crypter yazılım bulunuyor. Özellikle kişisel kullanıcıların kendini geliştirmek amacıyla kullanabileceği CypherX’i kullanabilirler.

Daha profesyonel amaçlı bir FUD Crypter istiyorsanız ya kendinizin FUD Crypter tasarlamayı öğrenmesi yada ücretli olarak geliştirilen FUD Crypter yazılımlarından/yazılım paketlerinden herhangi birini satın almalısınız. Peki, FUD hale getirilen bir dosya ne kadar işe yarardır?
sana crypyer nasıl yapılır demiyorum VB6 gibi ölmüş bir dili önerip neden yanlış yönlendirme yapıyorsun?
vb6 da en ufak for döngüsü dahi virüs olarak algılanıyor.

Razinax

Üye
6 Eyl 2022
53
23
sana crypyer nasıl yapılır demiyorum VB6 gibi ölmüş bir dili önerip neden yanlış yönlendirme yapıyorsun?
Haklsın yanlış yönlendirme yaptım. düzeltiyorum göz ardı ettim uyarın için sağol :)

Hocam bu arada bir sorum olacak sm yaparken dikkat etmemiz gerekn bazı unsurları biliyorum ama sizdende bir fikir alayım sizce sm yaparken nelere dikkat etmeliyiz temel ilkeleri,kaliyi,python,html vb.birkaç proglama dili biliyorum ama sm hack konusunda önemli bir yere sahip sizce sm yaparken nelere dikkat etmeliyiz güzel bir açıklama yaparsanız güzel olur.

ScriptKid

Katılımcı Üye
5 Şub 2022
611
91
Windows işletim sistemini iyi bilmen lazım yani iyi bilmekten kastın kullanmak değil bir program nasıl bellekte çalışır? bir program nasıl threadlar oluşturur bunları bilmen lazım.
windows ta onlarca dll dosyasını bunları onlar ile yapıyorsun özetle şimdi c# öğrendim crypter yaparım ayarına gelemezsin.
ayrıca sen LGS ye hazırlanmıyor musun? boşver crypteri.
Ne LGS si
Beni orta okula gidiyor mu sanıyorsun?

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.