Crypter nasıl yazabilirim?

R1SQO

Yeni üye
6 Ara 2020
27
0
Selam Aleyküm arkadaşlar hakikaten crypter nasıl yazılır konusunda haftalardır araşdırıyorum nasıl yazarım eğitimi nedir nasıl öğrenirim cidden araşdırmaktan yoruldum lütfen bilen kişiler bana yardımcı olsun.

Moderatör tarafında düzenlendi:

NYANKO

Üye
22 Eki 2019
215
2
Cevap: Crypter nasıl yazarım nasıl öğrenirim

Bence birilerine hizmet etme derim.
Crypterler çabuk patlayan tipten programlardır.
Atıyorum bir crypter patladıysa, senin kodladığın crypter benzer yapıya sahipse sen de patlayabilirsin.
Crypter değil de Crypt çalış zaten başta öyle olmalı.
Ve herhangi bir programala diline orta hakim olmalısın hocam :)

Crypthash

Kıdemli Üye
13 Nis 2014
3,471
8

Öncelikle crypterın ne olduğunu kavramalısınız, sonuçta bir binanın temeli sağlam olmayınca üzerine kat çıkmaya başlarsanız bina ayakta duramaz yıkılır. Crypter, içerisinde zararlı yazılım barındıran dosyaları tersine mühendislik yöntemlerine kapatmak ve bu dosyaları antivirüsler tarafından tanınamaz hale getirmek için kullanılan otomatikleştirilen yazılımlardır. Şimdi crypter yapımına geçelim, öncelikle kodlama bilginiz ne seviyede? Hak verirsiniz ki bir program yazacaksanız en azından temel seviyede kodlama bilginizin olması gerekmekte. Crypter yazmak için; form, alternatif form bileşenleri ve özellikle kütüphaneyi temel seviyede bilmeniz gerekmekte, bu işlemlerden sonra kimseye muhtaç olmadan kendi crypterını oluşturmaya başlayabilirsin. Bu seviyeyi geçtikten sonra artık crypter yapım videolarını izleyip temel mantığı kavrayıp kendi crypter yapımına geçebilrsin örnek bir video; [ame]https://www.youtube.com/watch?v=dugtO4yf7CY[/ame]

CacaBey

Üye
23 Şub 2021
92
1
@@@@@@@@@@@@

Yukarıdaki Yazıları Okuma. Benim Yazmış Olduğum Crypter Hiç Patlamıyor. C++ İle Yazdım Crypter'ı Patlatabilen Olmadı. VT Bile Hiçbir Şekilde Algılamıyor Sen Düşün. Eğer Veritabanına İmzasını Ekleseler Bile Dosyayı Tekrar Crypt Edince Yine FUD Oluyor. C++ Ve Windows'un İşleyişini İyi Derecede Bilmen Lazım Yazabilmen İçin.

R1SQO

Yeni üye
6 Ara 2020
27
0

Yukarıdaki Yazıları Okuma. Benim Yazmış Olduğum Crypter Hiç Patlamıyor. C++ İle Yazdım Crypter'ı Patlatabilen Olmadı. VT Bile Hiçbir Şekilde Algılamıyor Sen Düşün. Eğer Veritabanına İmzasını Ekleseler Bile Dosyayı Tekrar Crypt Edince Yine FUD Oluyor. C++ Ve Windows'un İşleyişini İyi Derecede Bilmen Lazım Yazabilmen İçin.

kaynak verirmisiniz o zaman ben programlama dili öğrenmem şartmı bana bir iletişim adresi verirmisin bu arada rica etsem detaylı konuşalım

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.