Crypter ve FWB

kennyS

Yeni üye
25 Nis 2016
28
0
Arkadaşlar merhaba. Ben darkcomet'ten bir dosya oluşturduğumda eğer FWB ile oluşturursam bu dosya gerçekten de çalışıyor ve darkcomet'e bildirim vs. geliyor. Ama FWB'yi kapatırsam dosyaya tıkladığım zaman kayboluyor ve hiç bir bildirim vs. de gelmiyor. Bu yüzden ben sürekli FWB ile dosya oluşturmak zorunda kalıyorum. 1. sorum buna bir çözüm var mı ? 2. sorum ise bu 1. soruma bağlı olaraktan bu FWB'yi fud yapma vs. yok sanırım buna da bir çözüm var mı ? Ya FWB olmadan çalıştırmam lazım ya da FWB yapıp bunu fud yapmam lazım yardımcı olursanız sevinirim yardım edecek herkese şimdiden teşekkürler iyi forumlar...

kennyS

Yeni üye
25 Nis 2016
28
0
Lera crypter konumdaki videom da fwb kapalıdır.
Crypteri deneyebilirsiniz.Şifresizdir.

Arkadaşım ben denedim işe yaradı fakat bende belirttiğim gibi şöyle bir sorun da var fwb etkin değilken darkcomet'e bildirim gelmiyor. Bir de işe yaradığı dediğim yani antivirüse yakalanmadı ama şöyle bir hata veriyor. "windows belirtilen aygıta,yola ve ya dosyaya erişemedi.Öğeye erişmek için gerekli izinleriniz olmayabilir." bu hata geliyor.

Son düzenleme:

AmcNokta

Uzman üye
8 Haz 2016
1,234
0
Dünya
Arkadaşım ben denedim işe yaradı fakat bende belirttiğim gibi şöyle bir sorun da var fwb etkin değilken darkcomet'e bildirim gelmiyor. Bir de işe yaradığı dediğim yani antivirüse yakalanmadı ama şöyle bir hata veriyor. "windows belirtilen aygıta,yola ve ya dosyaya erişemedi.Öğeye erişmek için gerekli izinleriniz olmayabilir." bu hata geliyor.

Dostum antini kapatmalısın smarscreen ve defender korumaları veya IQbit programı varsa malware programları bunları devre dısı bırakıp dene.Birde crypted işlemine tabi tut.
Olmazsa yazarsın.

kennyS

Yeni üye
25 Nis 2016
28
0
Dostum antini kapatmalısın smarscreen ve defender korumaları veya IQbit programı varsa malware programları bunları devre dısı bırakıp dene.Birde crypted işlemine tabi tut.
Olmazsa yazarsın.

Hocam antim zaten kapalı tutuyorum bu sefer dosyaya tıkladığımda kayboluyor ve hiçbir bildiri gelmiyor. Ayrıca o dediğin programlardan hiçbiri benim bilgisayarımda yok zaten.

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.