Crypto Coin Mining Botnet: Zombi sistemlerde kendi coininizi kazın

Endarion

Katılımcı Üye
29 Ağu 2021
890
519
Righteous Side of Hell
Kaynak yok ne yazık ki. Minerı 0dan yazmadım tabi ki, kendi xmrig fork'umu kullanıyorum.
Hocam selam, C# dilinde bende uğraşıyorum bir miner kodlamak için ancak başaramadım. Zaten varolan minerların formunu görünmez yapıp otomatik başlatmayı ayarlayıp yapmayı vs denedim ancak başarılı olamadım. Yardımcı olabilir misib acaba kaynak konusunda? Nereden öğrenerek yazabilirim bu tarz bir program?

zalim5811

Üye
3 Eki 2012
72
30
Hocam selam, C# dilinde bende uğraşıyorum bir miner kodlamak için ancak başaramadım. Zaten varolan minerların formunu görünmez yapıp otomatik başlatmayı ayarlayıp yapmayı vs denedim ancak başarılı olamadım. Yardımcı olabilir misib acaba kaynak konusunda? Nereden öğrenerek yazabilirim bu tarz bir program?
Sadece gizli bi miner calıştırmak istiyorsan küçük belki 30 satırlık bi batch scripti bile yeterli olur. Benim program çok fazlasını yapıyor, kendini sisteme yerleştirip persistent olmak, processini gizlemek için, defendera yakalanmamak için vs. vs. Genelde olay windows api larını exploit etmek. Örneğin kullanıcıdan UAC yetkisi istemeden admin hesabına yükseltebiliyor kendini. Nereden ögrenebilirsin bilmiyorum windowsa hakim olman lazım.

electricismyjob

Yeni üye
2 Ara 2018
17
1
hocam bir kaç kurbana bulaştırdım ama hep 0.00 kazıyorlar sistemleri kötü diye mi acaba yoksa ben mi bir yanlışlık yaptım

Afiera

Yeni üye
18 Nis 2020
1
0
Artık çalışmıyor mu? Birkaç farklı sistemden vs. denedim fakat çalıştıramadım da.

batuproxr

Katılımcı Üye
6 May 2020
559
83
Bu yola başvuracak kişilerin sorumluluklarını bilmesi gerek

Bilişim Sistemine Girme Suçu
Bilişim suçları, 5237 sayılı TCK’nın 243 ila 245 maddeleri arasında “Bilişim Alanında Suçlar” başlığı altında düzenlenmiştir

p3room

Yeni üye
21 Haz 2020
3
0
merhabalar bunu her hangi bir uygulamaya gizlemek mumkunmu atiyorum her hangi bir oyun diyelim bu oyunu actiginda mining arka planda aktif hale gelsin bundan sonra oyuna girip cikmanin miningle hic bir alakasi olmasin

KrisTR

Yeni üye
25 Haz 2019
20
1
Hocam merhaba sistemi denemek için kendi bilgisayarımda açtım ama rig kısmı sürekli no rigs connect yazıyor pc yeniden açmama rağmen

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.