CryptoTab Browser Bulut Madenciliği

Nepholyte

Üye
8 Ocak 2017
210
9
İZMİR
Selamlar
Bu browserda kazım yapılıyor biliyorsunuz youtubede falan böyle hacked isimli hızını yükseltip kazılıyor gibi videolar var size sormak istedim bu tarayıcının kazma hızını herhangi bir yazılım ile yükseltilirmi veya hızlandırmak için bir yöntem varmı?
teşekküler iyi forumlar

blacksmt

Uzman üye
27 Haz 2020
1,105
221
CyberKeTa
Ona hızlandırma yoktur internettekiler yalandir. Tek çare premium üyelik almaktır. Bulut madenciliği var bilgisayarda ama önermem saattte 10 kuruş için değmez bilgisayara eziyete.

masonz

Uzman üye
12 Ocak 2021
1,283
222
Tek Başına Bir Teşkilat
Merhaba sizin aradığınız şekilde yazılım yoktur diye düşünüyorum ayrıca bu tarayıcıyı
tavsiye etmiyorum. blacksmt'e katılıyorum bilgisayarına eziyet fazla kazanamazsın

birçok makine lazım kazancın yüksek olması için.

cozef@kali

Üye
19 Haz 2021
77
18
Selamlar
Bu browserda kazım yapılıyor biliyorsunuz youtubede falan böyle hacked isimli hızını yükseltip kazılıyor gibi videolar var size sormak istedim bu tarayıcının kazma hızını herhangi bir yazılım ile yükseltilirmi veya hızlandırmak için bir yöntem varmı?
teşekküler iyi forumlar
VirusTotal kaldırdığınızda sistemi sömürmeye devam ediyor yaşadım

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.