Crysis 3 açılmıyor(Torrent)

TmtnT

Katılımcı Üye
17 Nis 2015
293
0
\\run.dll
Torrent olarak Crysis 3 İNTERNAL-RELOADED indirdim[14.5GB]Oyunu kurdum cracki yaptım oyun açıldı intro,menü vb. hepsi çalışıyor fakat yeni oyun dedikten sonra siyah ekran geliyor.
Update V1.1[1.07]
Update V.1.2[1.08]
Update V1.3[1.07]
bunları yükledim her seferinde oyunu kaldırıp uptadeyi ve cracki yaptım yine sorun aynı.
Ekran kartı driverlarını güncelledim
Sırf oyunu oynayacağım diye AKKyı ilk haftadan aştım
Sistemim oyunu kaldırıyor.
Çözümü bilen varmı? neden açılmıyor bu oyun?

TmtnT

Katılımcı Üye
17 Nis 2015
293
0
\\run.dll
Moderatör tarafında düzenlendi:

karatas1997

Yeni üye
17 Nis 2015
40
0
Bilgisayarım sag tıkla > özellikler > gelişmiş sistem ayarları > gelişmiş > performans kısmından ayarlar 'a tıkla > veri yürütme engellemesi tıkla > alttaki tik işaretle > ekle > oyunun uygumasını bul seç kaç launcher felan hepsinide > uygula tamam çık bitmiştir :)

TmtnT

Katılımcı Üye
17 Nis 2015
293
0
\\run.dll
Bilgisayarım sag tıkla > özellikler > gelişmiş sistem ayarları > gelişmiş > performans kısmından ayarlar 'a tıkla > veri yürütme engellemesi tıkla > alttaki tik işaretle > ekle > oyunun uygumasını bul seç kaç launcher felan hepsinide > uygula tamam çık bitmiştir :)

Yukarda aynısını yazmışlardı. açılmıyor veri yürütme engellemesi

"Bu programda veri yürütme koruması(DEP)etkin olarak çalıştırılmalıdır.
Bu program için DEP'i kapatamazsınız."

TmtnT

Katılımcı Üye
17 Nis 2015
293
0
\\run.dll
Kardeşim internetten deb uygulamasını tamamen kapat onun odları mevcut cmd yi yönetici olarak açıp kodları giriyorsun ve pc yi yeniden başlatıyorsun bu kadar.

Sorun DEP ile ilgili olsa oyun hiç açılmazdı diye düşünüyorum
Edit:Denedim komut olarak bcdedit.exe {current} nx AlwaysOff yazdım(yönetici olarak)
İşlem başarıyla tamamlandı dedi.Ama yine oyun aynı yerde siyah erkan veriyor :(

Son düzenleme:

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.