crysis 3 açılmıyor

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

VFoRBMW

Uzman üye
25 Eyl 2012
1,617
0
LOST
Beyler crysis3 yükledim tıklıyorum fakat açılmıyor. Hiç bir tepki yok. Görev yöneticisinden bakıyorum ilk 5 saniye falan işlem görünüyor sonra kapanıyor.

-Oyunu silip tekrar yükledim,
-Crack dosyalarını bin32 klasörüne attım,(bir çok crack denedim)
-Yönetici olarak çalıştırdım,
-Uyumluluk giderme seçeneklerini denedim.

Bunlar haricinde çözüm önerisi olan var mı ve ya kendi kullandığınız cracklerden önerir misiniz ?

sinan749

Katılımcı Üye
11 Tem 2012
621
1
Arkadaşım öncelik crack değiş bak crysis3 çıktığında sağlam crack ben çok zor bulumuştum sendeki crack için de eksik bi dll dosyası olack bende öyley di ekran kartını güncelle biraz araştır sağlam crack bulursun bide crack leme işlemi yapınca antivürüs programını devre dışı bırak

VFoRBMW

Uzman üye
25 Eyl 2012
1,617
0
LOST
Arkadaşım öncelik crack değiş bak crysis3 çıktığında sağlam crack ben çok zor bulumuştum sendeki crack için de eksik bi dll dosyası olack bende öyley di ekran kartını güncelle biraz araştır sağlam crack bulursun bide crack leme işlemi yapınca antivürüs programını devre dışı bırak
Driverlarım güncel. Crack arıyorum hala bir sürü crack denedim artık ne eksik bulamıyorum. Kendim bulmaya çalışmıyorum artık sadece buradan gelecek önerileri deneyeğim. Antivirüs kullanmıyorum. Windows defender'da devre dışı.

Pc yi resetle oyunu sağlam bir yerden indir ama oyunu yeniden kurmadan önce tamamen bi sil oyunu ;)

Oyunu indirdiğim yer çok sağlam zaten.

tempatik16

Üye
23 Eyl 2013
225
0
Kostarika
aynen S C B ye katılıyorum PC de dx11 yüklü olması bişey değiştirmez ekran kartın ın DX11 ve üzeri olması lazım programı indir kur bi bak ekran kartın dx 11 desteklyormu: Everest Home Edition Programı İnidrebilirsin.

VFoRBMW

Uzman üye
25 Eyl 2012
1,617
0
LOST
aynen S C B ye katılıyorum PC de dx11 yüklü olması bişey değiştirmez ekran kartın ın DX11 ve üzeri olması lazım programı indir kur bi bak ekran kartın dx 11 desteklyormu: Everest Home Edition Programı İnidrebilirsin.

Dostum lütfen yorum yapmadan önce, daha önceden verilen cevapları oku. Boşa ne kendini ne de bizi yor.

S C B

Uzman üye
9 Eyl 2012
1,370
0
26
İstanbul
hala açamıyormusun :) inanamadım bak dün aldım crysis 3 arkadaşa kurdum açıldı :)

hemde 4gb ddr3 ram 2gb direct 11 destekli nvidia ekran kartı 1 tb 7200 hdd ve 3 ghz üstü 2 çekirdekli amd x2 işlemci :)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.