Crysis 3 Origin Key

Napster1910

Yeni üye
11 Şub 2013
30
0
Ankara
Merhaba Arkadaşlar,
14 gb'lık crysis 3'ü 8 saatte indirdim ve key istedi.keyler her yerde ücretli olarak satılıyor.ücretsizleri yok mu bunun ? valla çok sinir oldum bu duruma

Napster1910

Yeni üye
11 Şub 2013
30
0
Ankara
arkadaşlar bi şekilde hallettim oyun açılırken dx11'i yükle dedi.yükledim yine açmadı.dxdiag'dan baktım dx11 yüklü gözüküyor ama yine açmıyor ne yapmam lazım ?

dadaş21

Uzman üye
23 Tem 2009
1,574
3
System
Crysis 3 İçin Minimum Sistem Gereksinimleri
Windows Vista, Windows 7 ya da Windows 8 işletim sistemi
DirectX 11 destekli ve en az 1GB bellekli ekran kartı
Çift çekirdekli işlemci
2GB Bellek (3GB, Windows Vista sistemlerde)
Nvidia ve Intel tabanlı sistemler için örnek;
Nvidia GTS 450 ve Intel Core2 Duo 2.4 Ghz (E6600)
AMD tabanlı sistemler için örnek;
AMD Radeon HD5770 ve AMD Athlon64 X2 2.7 Ghz (5200+)
Crysis 3 İçin Taviye edilen Sistem Özellikleri
DirectX 11 destekli ve en az 1GB bellekli ekran kartı
Dört çekirdekli işlemci
4GB bellek
Nvidia GTX 560 ve Intel Core i3-530
AMD Radeon HD5870 ve AMD Phenom II X2 565
Crysis 3 İçin Yüksek Performans alabileceğiniz Sistem Özellikleri
DirectX 11 destekli en son ekran kartları
Dört çekirdekli en güncel işlemciler
8GB bellek
Nvidia GTX 680 ve Intel Core i7-2600k
AMD Radeon HD7970 ve AMD Bulldozer FX4150
bu ozellıklere sahıp mısın

dadaş21

Uzman üye
23 Tem 2009
1,574
3
System
Reloaded Sürümünde oyunu başlamıyor diyenler veya hiç bir tepki vermiyor diyenler aynısı bende de oldu oyun için her türlü sürüm crack(FLT,3DM) denediyseniz ve gene tepki vermiyor ise İndirdiğiniz oyun sizin bilgisayarda uyumlu değildir.Sonra Ben RePack[Electronic Arts] RG Revenants(8.33gb) sürüm oyunu indirdim ve sorunsuz oynuyorum.İsterseniz bu sürümün oyunu indirin ve deneyin.Normal Reloaded Sürümün oyun yükledikten sonra 14GB oluyor Repack yükledikten sonra oyun 17GB oluyor.

Repack sürümde Türkçe mevcut değil onun için ayriyetten Türkçe Yama indirmelisiniz.

Sizde tepki vermemesinin nedeni başka bir bilgisayarda değişik kodlarda yüklenmiş olabilir.Başkalarında olan oyun kodları onlar için uyumlu olabilir ama sizin bilgisayarda o kodlar geçerli kod değildir veya kodlar uyumlu olmayabilir.

Tabiki size kalmış birşey denemenizde Fayda var.

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.