Oyun Cs 1.6 modeme reset atmadan ban kaldırma

Montequ

Yeni üye
13 Eki 2019
10
0
Öncelikle herkese selamın aleyküm. Açtığım konu biraz saçma olabilir ama gerçekten çok sinirlerim bozuldu. Cs 1.6 oynuyorum ve çoğu adminden muzdaripim. Adamlar sanki THT'yi yönetiyor o derecede ego var. Neyse lafı fazla uzatmadan şunu sorayım: Cs 1.6da ban ve gag yememe veya yediğimiz anda kaldırabilme şansımız var mı? Yardımcı olursanız çok sevinirim zira modemi resetlemekten bi hal oldum. Şimdiden herkese teşekkürler.

Moderatör tarafında düzenlendi:

MyKrallife

Kıdemli Üye
20 Kas 2015
2,861
89
/profile.php
Hocam adam para ile satıyormuş cfgyi. İlgin için teşekkürler.

4 Yıl geçmiş üzerinden milyon kere fix yemiştir,steam id değiştirmek için configler vs. vardı büyük ihtimalle onlardan biri.Zamanında bu tür şeyler için çok fazla konu açtım fakat oyun hilesi diye silindi konularım.MAC adresini değiştir,modem resetle,ilk postta hocamın attığı cmd komutlarını çalıştır.Bir dosyanın içine girerek STEAM ID'sini değiştirmen gerekiyordu oyunu steamdan almış olmasan bile bu değeri değiştirmeniz gerekiyor.Kullanıcı adınızı değiştirin 1 boşluk fazla ekleyin sonuna . koyun birşey yapın aynı isim üzerinden bağlanmayın.

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.