Cs AtaSözLERİ KOnuCUĞu..:d

emihacker

Yeni üye
20 Haz 2009
24
0
evlenmek
ÇilginliktiR.
Bir kere ıskalamak şans,iki kere ıskalamak aptallık,üçüncü kere ıskalamaK
ölmektir.
----------------------------------------------------------------------------------------------------
Gençligin güzel bir yüzü,ihtiyarligin güzel bir ruhu vardir.
Heatshot un güzel bir yüzü,ölümün güzel bir tadı wardır.
----------------------------------------------------------------------------------------------------
Delinin biri bi kuyuya taş atmış kırk akıllı çıkaramamış
Teröristin biri bi bomba koymuş kırk counter çözememiş
Bir elin nesi VAR iki elin sesi war
Bir merminin nesi war bi heatshot un le$i war...
Bana cfg ni söyle sana aptallığını Söyliyiğim..
Yaparsın Hs yi, alırsın c4ü, yersin mermiyi m4ü.
Besle admin`i, oysun gozünü.
Colt deyip geçme tadına bakmadan T'yi seçme..
---------------------------------------------------------------------------------------------------
Aldım colt'u elime,
verdim agzına yüzüne.
Karşıma çıkma bi daha,
alırsın 25liği eline...
---------------------------------------------------------------------------------------------------

***<t[R]0y>***

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.