Cs:go ayar

EmirkanT

Yeni üye
6 Şub 2019
23
0
Arkadaşlar CS:GO Oyuncusu olarak gerçekten tamamen çöp bir bilgisayar'a geçtim böyle cS:go yu cs 1.6 gibi yapacak bir program varmı ama pixel pixel olmayacak gerçekten çözümleyen arkadaşlar olur ise çok minnettar kalırım<3

6 Ocak 2016
125
0
TÜRKİYE
Bu konuyu internette ya da sosyal medyada ki oyun sayfalarında bulman daha kısa sürebilir gibime geliyor.Tam olarak 1.6 gibi değil ama cs go nun çok düşük grafik ayarlarında bir videoyu youtube da eskiden izlemiştim ya da görmüştüm.

EmirkanT

Yeni üye
6 Şub 2019
23
0
Evet Bende görmüştüm ama bazıları işe yaramıyor gerçekten neredeyse gösteriline ayarların hepsini yaptım :D csci bi kodlamacı arkadaş varsa şu oyunun herşeyini minimuma düşürmeyi falan belki yapar diye :D

6 Ocak 2016
125
0
TÜRKİYE
Evet Bende görmüştüm ama bazıları işe yaramıyor gerçekten neredeyse gösteriline ayarların hepsini yaptım :D csci bi kodlamacı arkadaş varsa şu oyunun herşeyini minimuma düşürmeyi falan belki yapar diye :D

Konu yanlış yere açılmış. Adminler tarafından silinmeden ya da değiştirmeden bu kısma tekrar açın isterseniz. https://www.turkhackteam.org/oyun-yapimi-ve-programlama/
Kodlamayla yapsa bile kendi bilgisayarında bir değişiklik olur sizin tekrar kendiniz yapmanız gerekebilir.

Muratozturk

Katılımcı Üye
21 Nis 2016
379
0
Izmir
Dostum Merhaba.
RagnoTech Low Specs Experience programından Counter Strike: Global Offensive'ı seçerek sonra load diyerek Çıkan ekranda "Potato Graphics" diyerek patates grafiklerde oynayabilirsiniz.

TrHasan07

Katılımcı Üye
9 Ara 2017
388
1
<conio.h>
Konu yeri yanlis oldugu icin yardim edilmeyecek degil :)

Hocam ayarlari en dusugune alin ve pencereli veya pencereli tam ekran yapin kasma duzeliyor.ben su anda boyle 4gb ram ve intelin cop islemcisiyle 60 fpsde falan oynuyorum.ayrica internette baslatici kodlari var onuda alip kullanin fps boosterlarida kullanin hala kasiyorsa :)

P4RS

Özel Üye
8 Ocak 2017
5,156
59
Ankara
Merhaba,

CS: GO Çalıştırma Seçenekleri
-freq 144 (Kullandığınız monitör kaç hz ise onu yazmanız gerekiyor 144 yerine, laptoplar 60 hz olur çoğunlukla, ve 144 hz olmayan monitörler 75hz olarak kullanılır)
-high (İşlemcinin CS: GO’ya öncelik vermesine yarar)
-nojoy (Joystik devre dışı kalır)
-novid (Oyuna giriş introsu kalkar)
-nod3d9ex (ALT-TAB hızlanır)
+cl_forcepreload 1 (Harita önceden yüklenir)
CS: GO Konsol Komutları
fps_max 0
mat_queue_mode 2 (İşlemciyi optimize eder)
.

Son düzenleme:

KesoBabey

Üye
23 Ağu 2017
244
2
THT
Arkadaşlar CS:GO Oyuncusu olarak gerçekten tamamen çöp bir bilgisayar'a geçtim böyle cS:go yu cs 1.6 gibi yapacak bir program varmı ama pixel pixel olmayacak gerçekten çözümleyen arkadaşlar olur ise çok minnettar kalırım<3

Merhaba dostum bende zamanında seninle aynı sorunu yaşadım
bir flash bellek aldım 32 gb ve c disk'teki çoğu şeyi silip o flash bellek disk'ine yükledim geri
Ve oyuna giriceğim zaman belleği çıkartıyorum işim bitince geri takıyorum
Tabikide oyunuda c veya d diskine atarsın eyer işine yararsa bi teşekkürü esigerme :)

PALA

Özel Üye
26 Mar 2018
12,753
33
Merhaba, şu videodaki ayarları uygulayabilirsiniz ancak oyununuz Minecraft'a benzer, beğenmezseniz config'i silebilirsiniz.

[ame]https://www.youtube.com/watch?v=PdIk5-8wZzY[/ame]

Reeves

Üye
29 Mar 2019
156
0
Prısma Update

Bro yeni gelen update ile "-d3d9ex" kodu da geldi. Herkes fps artıyor,işe yarıyor diyorlar. Sende Bu kodu Steam>Kütüphane>CS:GO>Sağ Tık Özellikler>Başlatma Seçeneklerini Ayarla'dan bu kodu girebilirsin şahsen benim pc'de eskiden fps sorunu ve map yükleme sıkıntısı vardı bu kodu kullandığım günden beri güzel fps alıyorum ve map'e hızlı giriyor...

Cheat Console

Katılımcı Üye
1 Tem 2018
983
1
mesaj yazmyn
merhaba Cs -GO oyununa gelen bir güncelleme yapıyor bu kasmayı

ekran çözünürlük ayarını 1366 x 768 yada 1024 x768 uygulayın

doku model kalite ayarlarını lowa çekin oyunu akıcı oynayabilirsiniz

Son düzenleme:

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.