Cs go fps sorunu

QUIA

Yeni üye
28 Şub 2016
29
0
Merhaba arkadaşlar,
Laptopu ilk aldığım zamanlar fps 200 - 250 arasıydı 2 3 ay sonra 150 ye düştü şu anda Windows 10 Education yükledim oyun ayarları ekran ayarları sıfırlandı ve fps 30 60'dan yukarı çıkmıyor.
Laptop özellikleri:
i7-5500U 8GB 1TB+8GB SSD 2GB 930M 17.3"
İnternetteki bütün söylenenleri denedim yardımcı olabilicek varmı?

Vfor3

Katılımcı Üye
21 Tem 2013
443
1
Konya
Ben League of Legends oynuyordum FPS 60 falandı ekran kartı güncellememe rağmen işe yaramadı ama bi yakınım kasanın içini temizlet dedi gittim temizlettim ve şimdi FPS 90-100 alıyorum belki bi yararı olur :D

AlucaarD

Katılımcı Üye
9 Tem 2015
422
0
oyun çözünürliğünü masaüstü çözünürlüğü ile aynı yap ekran kartın nvidia ise cs:go ayarları vardır bak gerçekten işey yarıyor

Mr Noxi

Katılımcı Üye
16 Tem 2016
448
0
I am from TR
Laptop'un içi temiz, internet hızıda 50 mbit :) zaten internet hızıyla fps'nin alakası yok.

FPS ile internet hızının bi alakası yoktur FPS (Saniyelik Görüntü Sayısı ) Oyunu bilgisayara kurduldan sonra oyundaki grafikler bilgisayara çekilir ve diyosunuzya 15 - 30 FPS e düştü hee saniyede ekrana 15 defa veya 30+ o görüntü geliyor buda bilgisayar performansıyla alakalı.

İnternetle alakalı olan kısım ping dir.

İyi forumlar

Saygılar mrnoxi

emollo12

Uzman üye
19 Şub 2016
1,617
0
c#
Ekran kartı üreticisi Nvidia olduğu için ona uygun sürücüleri kurman lazım . What's New | GeForce sitesinden GeForce Experience programını ve sistemine uygun son sürüm sürücüyü indir . Ardından oyununu tarat ve optimize ayarları kullan . Sorun çözülür daha yüksek performans alırsın :D

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.