Cs:GO Haksız Yere Vac Ban yedim

admdysk

Katılımcı Üye
11 Ocak 2016
277
0
İstanbul
Merhaba arkadaşlar Cs:go da sabah 2 oyun girdim ve normal oynadım akşam ustu giriyim dedim bi baktım owerwatch buyuk hatalı yazıyor sabah kalktım vac ban yemişim fakat hile falan kullanmadım gerçekten hileyede ihtiyacım yok zaten yani nasıl sebebsiz yere yedim hiç fikrim yok ne yapmam gerek?
WYpmgQ.png

Superhobbo

Yeni üye
26 Ara 2015
22
0
Dünya
Overwarch'ı daha oynamayı bilmeyen ama nasıl olmuşsa 150 ya da 250 (Tam Hatırlamıyorum) Wini olan Afedersiniz salak insanlar yapınca olabiliyor.Ben de boş yere banlandım ama sonradan anladım.Skype'da grup konuşması vardı ve birisi hile göndermişti,ben de açmadığım halde banlandım.Neyse Yani,Sonu.;
Eğer bağımlısıysanız tekrar alırsınız azır indirimdeyken,değilseniz buaşmayın bile :)

An0x

Üye
25 Haz 2016
140
0
Hocam Zaten Belirli Bir Süre Para Yatırmadığında Senin En Ufak Hatanda Banlıyolar Çoğu Oyunda Böyle

CS:GO, wolfteam v.s oyunlar gibi pay to win değil kardeşim. Madem para tuzağı diyorsun daha fazla kötülemene gerek olmadığını düşünüyorum. Para tuzağı olanlar wolfteam v.s oyunlar. CS:GO yeteneğe bağlı bir şey. Adamlar milyonlarca kullanıcı arasından beni , seni , onu mu seçecek banlamak için. Mantıksız mantıksız konuşmayalım, lütfen. İyi forumlar dilerim.

Superhobbo

Yeni üye
26 Ara 2015
22
0
Dünya
Maalesef sorun şurdaki adamlar seçmiyor seni,oyuncular seçiyor.Youtube cs go overwatch yazıp izleyin anlarsınız.Adamlar sen reportlandığında maçını izliyorlar,sonra da suçlu mu değil mi ona bakıyorlar.Bir de destekle iletişime geçip tekrardan videonun demosunu izlettirtebilirsiniz.

Son düzenleme:

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.