cs go indirsem kasarmı ?

18 Nis 2016
93
0
Minimum Sistem Gereksinimleri

Intel Core 2 Duo E6600 2.4 GHz veya AMD Athlon 64 X2 Dual Core 3600+ işlemci

Nvidia GeForce GT 420 veya AMD Raedon HD 6450 ekran kartı

1 GB RAM

Windows Xp 32 bit

Direct X 9

7.6 GB boş alan

18 Nis 2016
93
0
Tavsiye Edilen Sistem Gereksinimleri

Intel Pentium Dual Core E5700 3Ghz veya AMD Phenom 8750 Triple-Core işlemci

Nvidia GeForce GT 630 veya AMD Raedon HD 6670 ekran kartı

2 GB RAM

Windows 7 32 bit

Direct X 9

7.6 GB boş alan

RAUN

Efsane Grafiker
19 Haz 2011
6,697
113
Reykjavik
Kasmaz hocam diyen arkadaşlara anlam veremiyorum ne dayanarak bunu söylüyorlar ?

Dostum ekran kartın Nvidia Geforce 6500, Google'da ekran kartı özelliklerine baktığımda ddr2 64 bit olduğunu görüyorum. Bu ekran kartıyla cs:go'yu oynaman ne yazık ki zor. Oyunu açar mı açabilir botlarlada oynayabilirsin belki ancak alacağın fps çok az olur oyundan zevk almazsın.

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.