CS:GO Yedek Hesap Açmak Ana Hesabın Banlanmasına Yol Açar mı ?

k0mradz

Yeni üye
22 Nis 2020
1
0
Merhabalar direkt konuya gireceğim csgoda yedek hesabımdan hile açmayı düşünüyorum, Ana hesabımda ban tehlikesi var mı? Varsa ana hesabımdan VAC yememek için ne yapmalıyım ?
Biliyorum saçma bir konu fakat elbet bir çözümü vardır

Moderatör tarafında düzenlendi:

sta666

Üye
17 Şub 2021
78
1
Cevap: CSGO yedek hesaptan hile açtım ana hesap ban yer mi

Eğer hile VAC ban yediren bir hileyse ki genelde bedava hilelerin çoğu VAC ban yedirir, ana hesabınız da tehlikeye düşer. Eğer hile VAC ban yedirmiyorsa fakat yan hesabınız OW ban yediyse ana hesabınızda hile kullanmadığınız sürece bir sıkıntı olmaz.

Ariss

Kıdemli Üye
8 Mar 2016
4,583
114
uzay

Merhabalar direkt konuya gireceğim csgoda yedek hesabımdan hile açmayı düşünüyorum, Ana hesabımda ban tehlikesi var mı? Varsa ana hesabımdan VAC yememek için ne yapmalıyım ?
Biliyorum saçma bir konu fakat elbet bir çözümü vardır

Merhaba,

Eğer ana hesabın ve ikinci hesabında guard var ise ( yani telefon numaran ekli ise) ikisi aynı anda zincirleme ban yer. Onun haricinde yan hesabında numara yok ise ve ana hesabından bağımsız ise bir sıkıntı olmaz ama unutmaman gereken bir nokta var yan hesabından çıktıktan sonra tüm hile dosyalarını silmeli ve cs gonun dosyalarını tekrar doğrulaman lazım yoksa ana hesapta ban yer. Hile açmak için boşa heveslenme ücretsiz indirdiğin hileler 10-30 sn içinde ban yiyor yani uğraştığın zamana değmez

iyi forumlar

R2017

Yeni üye
14 Mar 2021
2
0

Merhaba iyi geceler açtığın hesap ban yer eğer ki kullandığın hileyi belli ederek oynarsan ana hesabının vac yeme gibi bir durumu söz konusu değildir. Yalnız dosya kalıntıları 3. parti yazılım algılarsa ban yeme tehlikesi vardır.

Starzz

Üye
21 Haz 2015
237
58

Eğer hile VAC ban yediren bir hileyse ki genelde bedava hilelerin çoğu VAC ban yedirir, ana hesabınız da tehlikeye düşer. Eğer hile VAC ban yedirmiyorsa fakat yan hesabınız OW ban yediyse ana hesabınızda hile kullanmadığınız sürece bir sıkıntı olmaz.

"VAC ban yedirmeyen/yediren hile", böyle bir şey yoktur. Her hile, paralı parasız farketmez vac ban riski vardır.

masonz

Uzman üye
12 Ocak 2021
1,283
223
Tek Başına Bir Teşkilat

Merhaba Değerli Üye :

ana hesabınız ban yemez bende zamanında açarken 2. hesaba giriyordum öyle açıyordum ne olur ne olmaz
diyerek ama ana hesabım hiçbir şekilde ban yemedi

Bu arada cs:go hile alacaksan ez global den satın almanı tavsiye ederim vac ban koruması falan var ben kendim kullanıyrdum
hiçbir türlü ban yemedim

ZiksthemW

Haftanın Asistanı
28 Mar 2020
1,063
148
Pécs

Merhaba,

Yan hesabınızda yapılan herhangi bir şey ana hesabınızı etkilemez. Fakat, hile olduğunuz anlaşılıp da yan hesabınız ban yer ise ve oyunu kazandıysanız, kazanma sayınız silinebilir.

Saygılarımla,
ZiksthemW

Chester Hoca

Katılımcı Üye
4 Ocak 2020
876
800
DATA

Merhaba dostum. Yemez sebebi başka bir hesaptan girmen, eğer ana hesabından giriş yaparsan ban yer hangisinin yememesini istiyorsan orada kullanma...

26 Şub 2021
62
0
AFK

hile eyer vac bann koruması varsa yemez ama crackliyse hertürlü ban yer hesabın tebiri elden bırakma kullan sil diski temizlede temp dosyalrında hile kalıntısı bırakma

'Medusa

Katılımcı Üye
18 Ocak 2021
839
370
JAPAN

Merhaba , ana hesabınızı ne kadar korumaya çalışsanız da etkileyecektir. Yan hesaptan hile açabileceğinizi CSGO çoktan düşünmüştür.

İyi Forumlar

BörüHan

Uzman üye
13 Ocak 2018
1,176
277
Ötüken🇹🇷

Bildiğim kadarıyla oyuna girince arkaplanda çalışan uygulamaları tarıyor diye biliyorum o hile dosyaları olunca PC'de ban yeme riski var kullanmasan bile sistem kendi algılayıp VAC ban atabiliyor bu arada VAC ban yersen dönüşü yok.

3vn2odzn

Uzman üye
17 Ocak 2019
1,182
230
Loxcey Sixs

Merhabalar;
Hile açtığınız hesap
aynı IP üzerinden geçiyorsa
diğer hesap da tehlikeye düşer.

Başka bir hesaptan hile açarken

VPN kullanın. Önerim ProtonVPN...

'Bertuğ

Kıdemli Üye
13 Ocak 2018
3,864
610

Merhabalar;

İp'den bile saptanabiliyor bağzen , bilgisayarından hileyi sil temizle iyice öyle gir .

JustWick

Yeni üye
16 Şub 2021
19
0
Linux

hile açtığın hesap ban yer ve ana hesabınla yedek hesabının e-postası aynıysa ban yer aynı değilse sıkıntı yok :D

EnginCR

Üye
8 Ara 2018
155
36
Türkiye

Aynı İP üzerinden girişler olduğu için Hesabınız askıda olabilir. İncelemede olabilir.

#VAC BAN Atılması durumunda, yan hesabınız da gözetime alınacaktır diye düşünüyorum.

Steam Donanımsal Ban atıyor mu bilmiyorum ancak, bana kalırsa hile ile oynamayın. Hem oyun zevkini kaçırır hemde sizi riski atar. Evet biliyorum CSGO bedeva olduğu için hile 30 kat arttı ancak hile ile kendinizi riske atmayın derim :)

Son düzenleme:

MaliciousX

Katılımcı Üye
16 Kas 2019
284
49
10
Nikomedya

Hile programınız ana hesapta arkaplanda açık kalırsa VAC yeme durumunuz kesinlikle büyük bir olasılık olur. Ancak bu işlemi düzgün ve temiz yapar iseniz yan hesap vac yerse ana hesabınız etiketlenir. Böyle sorularda oyunun yapımcısı gibi düşünmekte fayda var.
Hile yapmayı kesinlikle teşviklemiyorum ve doğru bulmuyorum. Haberiniz olsun.

Banjamen

Kıdemli Üye
10 Eyl 2015
2,005
6

Ben çok kullanırdım injectorı ana hesapta açmazsan ban yemezsin. Açıp legit de oynayabilirsin belli etmeden çünkü csgo da eğer dosya güncel değilse ban yersin yoksa overwatch oyununu izler bir şüpheli hareket görürse banlar. Sonuç eğer ana hesapta kullanmadıysan hiç bir sorunu yok.

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.