Cs go

'DilsizCellat

Kıdemli Üye
19 Eyl 2015
2,645
3
Kaf Dağı

GeneralTemas

Uzman üye
5 Tem 2015
1,050
0
İstanbul
.

Lütfen aşağılamayın.

Kardeşim bu devirde kimse babasının hayrına iş yapmaz ;) + Yardım bölümü yardım istemek için oyun istemek için değil.

evet kardeşim haklısında bunlar yüzünden misyon dışına çıktı forum 100 kişi yorum girmiş kimse bu forumu takmıyor geçen biri gelmiş hangi kıyafeti giyiyim burayı ne sanıyorlar deliricem

AlbaYm

Katılımcı Üye
4 Kas 2012
439
0
İstanbul
evet kardeşim haklısında bunlar yüzünden misyon dışına çıktı forum 100 kişi yorum girmiş kimse bu forumu takmıyor geçen biri gelmiş hangi kıyafeti giyiyim burayı ne sanıyorlar deliricem

Dostum yaşımın küçük olduğunu nereden çıkarttın? Allah aşkına 10 yaşında olsam 7 yaşında bu foruma üye olabilirmiyim? Kayıt olduktan sonra misyonu okuyorum merak etme.Ne yapıp yapamayacağımı biliyorum ben.

AlbaYm

Katılımcı Üye
4 Kas 2012
439
0
İstanbul
misyona göre davranıcaksın ozaman burası yeri değil diğer yorumlarıda oku

Misyonda böyle bir konuyla ilgili birşey yazmıyor.Dostum yardım ediceksen et,edemiyeceksin lütfen başka konulara bak.Ben burada oyun yolluyabilecek birisini arıyorum sen gelmiş bana misyondan bahsediyorsun.Misyonda seni haklı çıkartıcak birşey olsa amenna ama yok.

DarknessGuardian

Katılımcı Üye
29 Ağu 2015
728
0
Misyonda böyle bir konuyla ilgili birşey yazmıyor.Dostum yardım ediceksen et,edemiyeceksin lütfen başka konulara bak.Ben burada oyun yolluyabilecek birisini arıyorum sen gelmiş bana misyondan bahsediyorsun.Misyonda seni haklı çıkartıcak birşey olsa amenna ama yok.

kardeşim sen misyonu anayasa mı sandın misyonda bunu yasaklayan bir şey yok diyorsun. Misyon dan kendin sonuç çıkarman gerekiyor. Ayrıca seni anlıyorum oyunu alacak durumun olmayabilir ama bunu buraya bir de yardım merkezi bölümüne yazarak gerçekten alakalı konularda yardıma ihtiyacı olan arkadaşlarımızın hakkını yiyorsun.

gksel

Katılımcı Üye
6 Şub 2011
943
0
kardeşim burdaki kimse seni tanımıyoer etmiyor yani hiç kimsenin sana gelipte cs go vericeğini sanmam ama yılbaşında veya özel günlerde cs go 12.bucuk tl oluyo 12.30 tl bulamıcak kadarda fakir değilsindir yani günde 50 kuruş aatsan kenadra yıl başında 2 tane cs go alırsın.

Mstafa27

Katılımcı Üye
29 Haz 2015
421
0
VirtualWorld
Saçma sapan yorumlar atmayın burada oyun bölümüde var farkında iseniz adam sizden bir şey istemiş ve bunun dilencilikle ne alakası var ?? Eğer yoksa da boş yere post atıp milleti bozmaya çalışmayın.

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.