CS Sxe hatası

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

tedbundy

Katılımcı Üye
10 Tem 2009
323
0
uzaklardan
win7 kullanıyorum cs oynayamıyorum girdiğim anda sxe indirin filan diyor uyumluluktan diye düzelttim yine olmadı ne yapabilirim

6 Tem 2009
51
0
sxe online oyunlarda bir anti hile sistemi diye duymuştum.. büyük ihtimalle server a bağlanırken pc'de sxe yüklü olmadığı için bu uyarıyı alıyosun..
bunun dışında internetdownloadmenager kurulu ise CS oynamak için onu silmelisin gerçi bu sxe uyarısı vermez ama aklında bulunsun diye söyledim :D

v3nomtR

Kıdemli Üye
23 Şub 2010
2,688
0
İstanbul
windows 7 üzerine başka bir paket yüklemendende kaynaklanabilir.bide cs 1.6 ise v23 patch yüklemenizi tavsiye ederim.bide kapanırken sorun veriyorsa sorunuda yazarsanız belki daha iyi olr

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.