CSGO İçin Sistem Toplamak İstiyorum

RezerveX

Yeni üye
30 Kas 2018
5
0
Rahat bir şekilde en az 100 fps alabileceğim masaüstü bir sistem toplamak istiyorum, bu işlerde pek bir bilgim yok. Sizlerden yardım etmenizi istiyorum, en ucuz kaç TL ye toplayabilirim yardımcı olursanız sevinirim.

0uTCasT

Katılımcı Üye
1 Ara 2018
709
1
Masaüstü istiyorsan gtx 920-950mx gibi ekran kartları bile 100 fps bile alabilirsen asus laptop kullanıyorum 8 gb ram ile 250 fps alıyorum 1.5-2 milyarlık asus laptop almanı öneririm

RezerveX

Yeni üye
30 Kas 2018
5
0
Masaüstü istiyorsan gtx 920-950mx gibi ekran kartları bile 100 fps bile alabilirsen asus laptop kullanıyorum 8 gb ram ile 250 fps alıyorum 1.5-2 milyarlık asus laptop almanı öneririm
laptop almayacağım, pişman oldum. Lenovo laptop vardı içi oksitlendi çöp oldu. Tavsiyen için teşekkürler yine de.
Dostum 2gb ekran kartı olsun 4 gb ram i3 2.4ghz 400 gb de harddisk 60 fps - 100 fps
düşük ayarda 180 falan oynarsın

fiyat kaç olur tahminen

Shadowfire

Katılımcı Üye
25 Mar 2018
762
0
KARANLIK
Senin için en ucuz olanları seçtim;
8gb ram ve üstü
intel core i5 işlemci
asus Gt730 ekran kartı

bunlarla 1000 TL civarına bir bilgisayar toplarsın fps oranında 90 100 fps arası olur

0V3R

Katılımcı Üye
1 Ara 2018
314
0
Muş
Dostum letgo gibi yerlere göz gezdir işlemci olarak g4560 üstü i3 5.nesil üstü, i5 3.nesil üstü vs vs Ekran Kartı Olarak Gt 1030 Veya gt730 Bakmaya Çalış Sadece Cs de değil seni 1-2 sene boyunca çıkıcak her türlü yeni oyunda memnun eder

Fakat Hazır Sistem Topla Derim : Reklam Gibi algınanmasın lütfen sinerji,itopya,nanokatolog gibi sitelere göz gezdir :)

Depdip

Uzman üye
20 Ağu 2017
1,578
0
NewYork
Ram ve ekran kartından çok csgo gibi fps oyunlarında en çok beklenilen özellik, işlemci kalitesidir. Yani sonuç olarak kaliteli bir işlemciniz varsa rahat, akıcı ve yüksek fps'lerde oynıyabilirsiniz.

XdragonX

Yeni üye
1 Ara 2018
8
0
Öncelikle ekran kartı olarak gtx 950 falan işini görür 4-8gb arası ram olabilir ve i3 son nesil yada bütçen varsa i5 alabilirsin.kolay gelsin...

RezerveX

Yeni üye
30 Kas 2018
5
0

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.