CSGO Kodladığım Hilem için yorum //

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

emollo12

Uzman üye
19 Şub 2016
1,617
0
c#
Arkadaşlar renk konusunda öneri/yorum lazım. Teşekkürler. Program benim :)

8PBvXa.png

emollo12

Uzman üye
19 Şub 2016
1,617
0
c#
c++ programlama dilini kullandım. Bu internal ( .dll ) hilesidir. Bu tür hilelerde ban yeme riskiniz yoktur. Yabancı sitelere bakarsanız bu tür hilelerin aylığı 40 tl.

VonZe

Katılımcı Üye
22 May 2016
810
0
Error
Ellerinize sağlık Binbaşım
Size bir soru soracağım bende kodlama işine giricem Python 2-3 sonra C++ ardından C# düşünüyorum tabi uzun bir süre pekiştireceğim
Size göre en iyi rota nasıldır?

emollo12

Uzman üye
19 Şub 2016
1,617
0
c#
Ellerinize sağlık Binbaşım
Size bir soru soracağım bende kodlama işine giricem Python 2-3 sonra C++ ardından C# düşünüyorum tabi uzun bir süre pekiştireceğim
Size göre en iyi rota nasıldır?

Hedeflerine bağlı. Mesela ben ilk vb.net öğrendim. Python öğrenmesi kolay dildir sen ilk c++ sonra python öğren.

tehme

Uzman üye
1 May 2012
1,028
0
İstanbul
Siz gibiler yüzünden adam gibi oyun oynayamıyoruz. Hile oyun oynayamayıp hiç bi şey bilmediği için sırf tatmin amaçlı kullanılır genelde. Tabi sen bilirsin

emollo12

Uzman üye
19 Şub 2016
1,617
0
c#
Siz gibiler yüzünden adam gibi oyun oynayamıyoruz. Hile oyun oynayamayıp hiç bi şey bilmediği için sırf tatmin amaçlı kullanılır genelde. Tabi sen bilirsin

Oyunda hile açtığımı nerden biliyorsun? Hileyi offline modda deniyorum. Şu ana kadar bu kadar yıkıcı bir mesajı almayı haketmedim.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.