CSGO Övgü (Commend) Botu!!

isoreyiz12

Üye
24 Ağu 2017
116
0
Merhabalar arkadaşlar botun sahibi ben değilim. Node ile çalışıyor.
Bu scriptin alt versiyonu bulunuyordu fakat valve tarafından patchlanmışdı. Bu ise farklı mantıkla çalışıyor
https://github.com/BeepFelix/csgo-commend-bot
config.cfg.example`de .example silip düzenleyin. Daha sonra node databaseManager.js konsola yazıp steam bot hesaplarınızı ekleyin.
Bu bot sistemi farklı mantıkla çalışıyor. şöyleki csgo`da her hangi resmi servere girip ~ tuşuna basarak status yazarak SERVERID`ni alıp confige yazıyoruz. daha sonra node index.js yazarak configde belirlediğiniz steam profiline övgü yollayacakdır

Son düzenleme:

pRx

Yeni üye
22 May 2019
21
0
Videolu anlatım bekliyoruz. Sistem çok karışık gözüküyor. Ama denemeye değer

isoreyiz12

Üye
24 Ağu 2017
116
0
hocam yaparim da tek sıkıntı bi tarafında oyunda olman gerekiyor. onu da pc kaldırmaz video falan. özelden bi anlatım yaparım ama size. videosunu çeke bilecek varsa eklerim konuma

EmreSlgn

Katılımcı Üye
14 Ocak 2018
540
1
Mars
Tüm işlemleri yapmama rağmen commend gelmiyor. Hata da vermiyor. Bu da mı patch'lendi acaba?

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.